2733
2734

ممنون ازتون ..به معامله قراره انجام بشه دعا کنین خدا خیر و برکت بده بهمون به خواسته هامون برسیم 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون برایه امضام دعاکن 😭

غصه نخور عزیزم دعا میکنم خدا روشونو سیاه کنه که پست یه زن پاک حرف دربیارن ..و هرچه زودتر به خودشون بیاد ‌

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
الهییییی آمین قلبم دگه داره از جا کنده میشه😭😭😭

آخه چرا .باید این کارو بکنن..شوهرت چی میگه بگو مگه منو نمیشناسی  آدم دوست و دشمن داره خب ..اصلا تو گذشته هرچی باشه ربطی به الان ندارن ... شاید یکی هزار گناه کرده باشه ولی الان توبه کرده باشه خدا همه چی رو پاک میکنه و می‌بخشه ..به کسی ربطی نداره

2738
اون این جور چیزا حالیش نیست واگذار همشونننن به خدایه بالا سرم

خوب کردی عزیزم پس دیگه خودتو عذاب نده و منظر باش کار خدا دیر و زود داره عزیزم ..فقط فکرشو نکن و دعا و ذکر بگو ‌‌...

خوب کردی عزیزم پس دیگه خودتو عذاب نده و منظر باش کار خدا دیر و زود داره عزیزم ..فقط فکرشو نکن و دعا ...

ممنون عزیزم من خونه پدرم هستم شوهرم دیروز تهدیدم کرداگه شکایت کنم آبروم رو میبره امامن شکایت اعاده حیثیت میکنم چون خدارو دارم وترسی هم ندارم 

فقط خدااااااااااا 
ممنون عزیزم من خونه پدرم هستم شوهرم دیروز تهدیدم کرداگه شکایت کنم آبروم رو میبره امامن شکایت اعاده ح ...

آفرین خوب کردی ..بگو اون کسی که حرفو زده بیاره