2737
2739
عنوان

قرص هیوسین

44 بازدید | 6 پست

سلام‌خانوما کسی بودخ تو بارداری هیوسین‌مصرف کرره باشه من هفته ۲۲بارداری ام‌برای دلپیچه و درد زیر شکمم هیوسین داده چهار تا خوردم ولی خیلی میترسم عوارض داشته باشه اگه خوردین‌چندتا خوردین ماه چندم بارداری بودین تورو خدا جواب بدین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم یه مسکنه واسه انواع دل درد وقتی دکتر داده نگران نباش

اره دکتر داده ولی خب میدونی من‌قرص افسردگی هم‌میخوردم‌اس سیتالوپرام نصف میگم اونو میخورم اینم کنارش خیلی نگرانم 

اره دکتر داده ولی خب میدونی من‌قرص افسردگی هم‌میخوردم‌اس سیتالوپرام نصف میگم اونو میخورم اینم کنارش ...

من تجربه بارداری رو ندارم ولی مصرف همیشگیم این قرصه چه تو پریودی چه معده درد و دل دردو اینا تا اینو میخورم خوب میشم خیلی عوارض نداشته برام عزیزم  سیتالوپرامم جزو قرص های ارامبخشیه که درصد عوارضش خیلی پایینه گلم 

ولی بازم با یه دکتر دیگه مشورت کن چون بارداری هر چی بیشتر با فرد متخصص صحبت کنی بهتره

❲هَمه‌چیز‌رو‌نَباید‌فَهمید‌  گاهی‌نَدونِستن‌آرامش‌داره✨
من تجربه بارداری رو ندارم ولی مصرف همیشگیم این قرصه چه تو پریودی چه معده درد و دل دردو اینا تا اینو ...

اره گلم هنه اینارو به دکترم گفتم خودش داده ولی بازم میترسم هم روانپزشک و متخصص زنان در جریانن ولی من بازم میترسم