2733
2734
عنوان

از کجا بفهمم سقط شده فووری

398 بازدید | 28 پست

از کیه پریود نمیشدم و پریودم کلا نامنظرم هستش بعد ی روزی به کوهنوردی رفتیم به طرز وحشتناکی خسته شدم پ اون روز پریود شدم یعنی در حد لکه میومد و منم با خودم گفتم شروع پریودی هستش چند روزی به همین روال گذشت و فقط لکه میومد منم به یکی گفتم اونم پیشنهاد. داد که شکمم رو ببندم شکمم رو محکم بستم بعد فرداش بجای اینکه خونریزیم متوقف بشه کلاا خونریزی شدید گرفتم با شکم درد شدید کلا بی حال شدم و تا چند روز خونریزی داشتم تا اینکه برا یکی تعریف کردم و گفت باردار بودی احتمال زیاد سقط هستش یعنی درسته از کجا بدونم سقط شده؟ به درمانگامون گفتم هیچی نگفت فقط گفت ال دی مصرف کنم بنظرتون سقط هستش یا نه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آزمایش بده دکتر زنان برو سونوگرافی هم بده 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2728

دکتر زنان 

آزمایش بارداری

سونو

سلامت باشی عزیزم

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    

عزیزم سونوگرافی و دکتر زنان برو سریع 

حتما برو سونو کن اگه سقط باشه ممکنه بقایا بمونه و عفونت کنه 

چقدر خدایی ریلکس هستین 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

یه کم گیج شدم 24اسفند تاپیک زدی که مثبت شدی 

آلان اینجوری میگه به هر حال موفق باشی 🙄🙄

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔
2740

عزیزم منم مثل شما پریود هام با تاخیر بود گاهی 45 روز هم تاخیر داشتم وقتی هم که پریود میشدم وحشتناک خونریزی داشتم 

رفتم دکتر گفت کیست داری 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

سونو رفتم گفتم الان سقط کرده باشم معلوم میکنه یا نه ؟ گقت نه ؟ دکترم رفتم چیز دقیق نمیگه ؟ اصلا دکترمون بنظرم خوب و کار بلد نیست نمیدونه چی شده فقط گفت ال دی بخور پریودت قط میشه اونو که خوددم میدونم

با بستن شکم که سقط نمیشه .اصلا باردار نبودی .اگر هم بودی بخاطر بستن شکمت نبوده

آخه 24اسفند تو تاپیکاش گفته بود 6هفته بارداره اینی که اینجا میگه آدم تعجب میکنه 

سونو رفتم گفتم الان سقط کرده باشم معلوم میکنه یا نه ؟ گقت نه ؟ دکترم رفتم چیز دقیق نمیگه ؟ اصلا دکتر ...

مگه نگفتی 6هفته حامله ای بچه ات 1ساله؟! 

عزیزم سونوگرافی و دکتر زنان برو سریع  حتما برو سونو کن اگه سقط باشه ممکنه بقایا بمونه و عفونت ...

سونو رفتم گفتم الان سقط کرده باشم معلوم میکنه یا نه ؟ گقت نه ؟ دکترم رفتم چیز دقیق نمیگه ؟ اصلا دکترمون بنظرم خوب و کار بلد نیست نمیدونه چی شده فقط گفت ال دی بخور پریودت قط میشه اونو که خوددم میدونم

2706