2733
2739

سلام خانوما 

دو روزی میشه که نامزدیم بهم خورده 

لطفا فقط نپرسین سر چه مسئله ای

با اینکه سر اکثر مسائل تفاهم داشتیم ولی به خاطر دخالت های مادرش نامزدیم بهم خورد و کلا کات کردیم

میخواستم بپرسم کسی اینجا بوده که نامزدیش بهم خورده باشه و بعدا یک مورد بهتری براش پیدا شده باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من من ☝☝☺️

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2728

من قرار بود با یکی ازدواج کنم که یه اتفاقی تو زندگیم افتاد و نشد😕یک سالو نیم بعدش بهترین ازدواج و همسر نصیبم شد❤

هیچ کس را در زندگی مقصر نمیدانم... از خوبان خاطره و از بدان تجربه میگیرم...بدترین ها عبرت میشوند و بهترین ها دوست...❤   حرف اشتباهی است که میگویند (با هر کس مثل خودش رفتار کرد) که اگر چنین بود: از منیت و شخصیت هیچ کس چیزی باقی نمیماند💛                                                   
2740
تو معیاراتون تجدید نظر کردین بعد بهم خوردن نامزدیتون؟ 

از اول هم سطح هم نبودیم...سنم کم بود اشتباه کرده بودم...بعداز نامزدی دیدم همش داره سعی میکنه منو تغییر بده کم کم داره میزنه زیر تمام قول و قرارش میخواد محدودم کنه کم کم چشم وا کردم دیدم کم مومده بشم عروسک خیمه شب بازیش...سریع کشیدم کنار و گفتم نمیخوام

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...