2733
2739

بستگی به خیلی چیزا داره مثل این میمونه بگین یه دندان پزشک درامدش در ماه چقدر هستش خب خیلی فرق داره🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم یه مربی دارن که گاهی میان و توی باشگاه خونه باهم کار میکنند و ده ساله با ایشون برنامه ورزشی دارند  

ایشون گاهی برای برنامه غذایی و ورزشی که برای  همسرم تعین می‌کنه تا بیست میلیون هزینه دریافت میکنند 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
2742
همسرم یه مربی دارن که گاهی میان و توی باشگاه خونه باهم کار میکنند و ده ساله با ایشون برنامه ورزشی دا ...

شوخی می‌کنید؟! بیاد تا من بهش مربی معرفی کنم با رزومه ماهی یه تومن بهش برنامه بده! شما همسرتو وادار کن ۱۹ تومنشم برا خودتون صرفه‌جویی کنید!☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
چیزی که فکر میکنین حدودی باشه

خب این دقیقا به تعداد شاگردا و کسایی که بهشون آموزش و برنامه میده بستگی داره ، ممکنه از پنج تومن تا دویست تومن یا بیشتر درآمد داشته باشه 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
2740