2737
2734
عنوان

بهترین معلمتون رو یادتونه ؟

88 بازدید | 16 پست

چه ویژگی هایی داشت ؟ چقدر روی زندگی تون تاثیر گذار بود؟ 

به نظرتون یک دبیر متعادل چه مشخصه هایی داره؟

لطفاً بگید برای یه تحقیق به نظراتتون نیاز دارم 

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
معلم کلاس چهارم همه از بداخلاقیش حرف میزدن ولی شد بهترین معلم عمرم ایشالا هر جا که هست سلامت باشه& ...

چرا عزیزم ؟ مگه بد اخلاق نبود؟!

یا علی 🤍🌱🌸 حَسۡبِيَ ٱللَّهُ لَآ إِلَٰهَ إِلَّا هُوَۖ عَلَيۡهِ تَوَكَّلۡتُۖ وَهُوَ رَبُّ ٱلۡعَرۡشِ ٱلۡعَظِيمِ ..🌱💚 خیلی حسین (ع) زحمت ما را کشیده است🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دبیر دبیرستانم مال ی درسی بگو 

درس دادنش عالی بود ب گفته خودش(منه دبیر وظیفمه ب شما درس بدم ،طوری که متوجه درس بشید و شماهم وظیفتونه ب عنوان دانش اموز گوش بدین و یاد بگیرین)ینی انقد قشنگ درس میداد تنبل کلاس هم علاقه پیدا میکرد ب اون درس 

شاید فشار بالامون بود اما برا امتحان نهایی و پایان سال راحت بودیم حفظ بودیم

همیشه میگم هرجا هس تنش سلامت 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2728
دبیر دبیرستانم مال ی درسی بگو  درس دادنش عالی بود ب گفته خودش(منه دبیر وظیفمه ب شما درس بدم ،ط ...

مرسی از نظرت 🙏👌

دبیر مقطع دبیرستان

خانم بلوری دو سال پشت هم معلممون بود

یادش بخیر

اخلاق تند و جذابی داشت

وحشی بود قشنگا ولی عصبی شدنشم جذاب بود منم دوست داشت

یعنی بددهن و عصبی بودنشم به دل می‌شست طوری که بچه ها ناراحت نمیشدن ازش  

الان خودمم معلمم اما مقطع ابتدایی امیدوارم منم یادشون بمونه دانش آموزام👩🏻‍🏫

نه همش بنظرم دربارش شایعه بود نمیدونم چرا همچین حرفایی میزدن دربارش من که ازش خیلی راضی بودم

اره گاهی شایعه الکی میسازن

2738
دبیر مقطع دبیرستان خانم بلوری دو سال پشت هم معلممون بود یادش بخیر اخلاق تند و جذابی داشت وحشی بو ...

اخلاق تند پس گاهی میتونه جذاب باشه😅

موفق باشی ❤️

مرسی از نظرت 🙏👌

🌹

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

سلام

اولا روز معلم رو خدمت شما تبریک عرض میکنم، امیدوارم همیشه موفق و مؤید باشین ان شاءالله 

بله، بنظرم تاثیر گذار ترین  معلم من، معلم  کلاس اولم هست، خانم سرور دین، ایشون فوق‌العاده  مهربون بودن،  یادش بخیر زیبایی  ددونی و ییرونی رو باهم داشتن 

صبور، خوش رو خوش برخورد و همچنین قد بلند،  چشم آبی و زیبا😅

واقعا  یه فرشته واقعی بودن.

ان شاءالله هرجا که هستن شاد و سلامت و موفق باشن.

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زونم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
دبیر مقطع دبیرستان خانم بلوری دو سال پشت هم معلممون بود یادش بخیر اخلاق تند و جذابی داشت وحشی بو ...

سلام

خدمت شما هم روز معلم رو تبریک  عرض میکنم

ان شاءالله که  همیشه لبتون خندون،  تنتون سلامت و آرزوهاتون خاطره بشه🌹

وظیفه امه که پاسخ تک تک پست های کاربرای محترمی که وقت گذاشتن و تو تاپیکم شرکت کردن رو بدم، دلیل طول کشیدن ریپ زونم هم همینه ( پاسخ دهی به تک تک پست ها)...    ⚠️ این اخلاق منه که جواب کاربرایی که ممکنه شان من و بقیه کاربرای محترم رو رعایت نکنن و چرت و پرت بگن رو باسکوت میدم. از قدیم به حق گفتن: "جوابِ....... خاموشیست" !!!!
سلام اولا روز معلم رو خدمت شما تبریک عرض میکنم، امیدوارم همیشه موفق و مؤید باشین ان شاءالله  ...

سلام

خیلی ممنون لطف دارید 🙏🌱

مرسی از نظرتون 

سلام خیلی ممنون لطف دارید 🙏🌱 مرسی از نظرتون 

خواهش می کنم 

وظیفه ام بود.

ممنون که چنین شبی با، نی خیر شدین تا معلم چندین و چند سال پیشمو بخاطر بیارم و براش دعای خیر کنم🌹🙏

کلمه با، نی رو نی نی سایت بمن اخطار داد😅

خواهش می کنم  وظیفه ام بود. ممنون که چنین شبی با، نی خیر شدین تا معلم چندین و چند سال پیشمو ب ...

چه خوب 🥲🥹 خوشحال شدم از اینکه باعث خیر شد این تاپیک 

2706