2737
2734
عنوان

رفتن به عمره به جای عروسی

201 بازدید | 33 پست

ما می‌خواستیم عروسی مختصری بگیریم. عمه ام سکته مغزی کرد دیگه هیچکی دل و دماغ عروسی ندارد. گفتیم به جای عروسی بریم حج عمره. جشن عقدمون خوب بود و قطعا عمره رو به عروسی ترجیح میدم. فقط کسی نمیدونه هزینش چقدره؟ از عروسی بیشتر نمیشه؟

۲۰ تومن فیش

۵۰ تومان بلیط. آیا هزینه دیگه ای داره؟ کی میبرن اگه ثبت‌نام کنیم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عمه ها همیشه دردسرساز و مزخرفن

البته با کمال احترام بجز تعداد معدودی ک عمه های خوبیین💜💙

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2742

عالیه چه کاره خوبی میکنین

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
باشه میدم فامیل بخورن برن پشتم حرف بزنن

فامیلم نده ولی من جات باشم یه مسافرت دور ایران میرم ازشمال تا جنوب

یه مسافتی باماشین یه میافتی باکشتی یه مسافتی هواپیما یه مسافتی قطار ولی میرم ایرانمونو ببینم نه که پولمو بدم حلقوم فامیلو عربو هرخره دیگه ای

😐😐😐چه بی ذوق  یعنی ذوق عروسی نداری ؟  اشتباه میکنی بنظرم  حداقل ماه عسل برو سفر ...

آرایشگاهو آتلیه و لباس عروس و ولیمه خانوادگی سرجاشه. مراسم عقد هم تو سالن گرفتیم

آرایشگاهو آتلیه و لباس عروس و ولیمه خانوادگی سرجاشه. مراسم عقد هم تو سالن گرفتیم

بازم مراسم عروسی نمیشه 

چرا انقد بی ذوقی ؟  حس میکنم خیلی ذوق ندارید وگرنه همه دخترا عاشق عروسی هستن 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
2706