2752
2734
عنوان

خبر دارین تو مدرسه ها چی میگذره؟؟؟؟😵🤦‍♀️جای تاسفه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1796 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حاجی چیزای بدترهست نگیم بهتره

آره میدونم شنیدم ک بعضیاشون خرابن کلا و باهمن، ولی خب قبلا یه چنتا اونجوری پیدا میشد و کار به دیگران نداشتن...الان پخش کردن تو کلاس!!! فک کن؟؟؟ همممشون نشستن نگا کردن

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن

وای از الان  نگران پسرم شدم. دو سالشه 😔

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
2731
یپی چی واقعاا واسه سن ۸سال بنظرتون طبیعی میدونید چه عوارضی روی مغز اون بچه داره؟؟؟ 

۸سال نه هشتمه ینی ۱۴سال

تو مدرسه نبینن تو خونه ک میتوننن ببینن 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:) 

بابا ما چندین ساله جرات دست‌شویی رفتن نداریم تو مدرسه دخترونه

یا از پشت دیوارا پسر آوردن یا چند نفری باهم چیز، اگه بریم ماعم خفت میشیم🗿🗿🗿

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق🗿✨ چه زیبا میشـود گاهـي به شخصي مبتلا گشتـن، براي یك نفر مانـدن ، براي یك نفر مـُردن «#کبوتر_بی_بال_وپر_من»🤎🖇️ تو چشام نگا کنو دستت و بزار تو دستم🗿🧿ناموسا درخواست ندین، لایک نکنین، اصلا ولم کنیننن🔪🤡 #تربیت‌شما‌نشانه‌شعور‌شما‌نیست
آره میدونم شنیدم ک بعضیاشون خرابن کلا و باهمن، ولی خب قبلا یه چنتا اونجوری پیدا میشد و کار به دیگران ...

برید مدرسه باید اولیا اون بچه جواب گو باشن اون فلش دستش چیکار میکرده.. لعنت به بیخیالی بعضی خانوادها. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
اول اخر با این داستانها اشنا میشن...زیاد سخت نگیر

اخه سنش هنوز خیلی کم بود واسه این حرفا...نگرانم خیلی😢

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
استارتر میگه کلاس هشتم هست نه هشت سالش

دیگه بدتر

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
۸سال نه هشتمه ینی ۱۴سال تو مدرسه نبینن تو خونه ک میتوننن ببینن 

باشه هرچی.. نه همه که نمیتونن ببین یسری نخاله اینجور باشه باعث میشه بقیه که خوبن به بیراهه برن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706