2733
2734
عنوان

خبر دارین تو مدرسه ها چی میگذره؟؟؟؟😵🤦‍♀️جای تاسفه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1796 بازدید | 80 پست
اون مدرسه صاحب نداره؟؟

مدیر بدبخت چیکار کنه؟ تمام تلاششو میکنه تازه که کسی نفهمه. چون آبروی مدرسش میره از مدیریت درش میارن

مدیر بفهمه هم خودشو  نفهمیده نشون میده که آبروی مدرسه ش نره 

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم
دولتی وغیردولتی نداره .توی غیردولتی هابدتره .خودم غیردولتی میرفتم .خیلی ببخشیدبچه های کلاس خیلیاشون ...

شما دختری

پسرونه ها کلا تو یه فاز دیگه این 

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی مدرسه خواهر دوستم یه دختر کلاس پنجمی توی دو ماهگی سقط جنین کرد با امبولانس بردنش😂

من تیر خوردم شما ادامه بدین/:

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
2731

بچه ها با اجازتون قفل میکنم...به امید روزی که فکری بحال این وضع بشه....یا حداقل ما والدین وظیفمونو درست انجام بدیم و اگر سرگرم خودمونیم و نمیتونیم بچه تربیت کنیم نیاااارررریم تا علف هرز تحویل جامعه ندیم

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن
توی مدرسه خواهر دوستم یه دختر کلاس پنجمی توی دو ماهگی سقط جنین کرد با امبولانس بردنش😂

تازه من خیر سرم سمپادم همه فک میکنن گل و بلبل عه

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم