2737
2734
عنوان

درحال نوشتن ۰.۰.۰🍃🌱

124 بازدید | 29 پست

درچه حالین ؟ حالتون خوبه ؟ در چه فکری هستین ؟

من داشتم پیاده روی میکردم تو خونه خسته شدم ، حالا چایی ریختم بخورم ، با وسواس های که تو سرمه ، در کنارش داشتم به عروسیم فکر میکردم (مجردم و کسی تو زندگیم نیست )خیال بافی میکردم 

😐😅🌱

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

دل درد امونم رو بریده دراز کشیدم 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دارم فک میکنم تو سایت بچرخم بعد شام بذارم 

یا اینکه برم صورتمو بند بندازم بعد شام بذارم 

😂😂حال ندارم

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2728
دارم به این فکر می‌کنم کی قرارع همه چی درست بشه باز حال خوب بشه

امید خدا به زودی عزیزم 🌱

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
دل درد امونم رو بریده دراز کشیدم 

پریودی؟

ظرفای نهارو شستم یه کم با گل هام بازی کردم منتظرم اذان بگن نمازمو بخونم و بعدش آماده شم تا همسرم بیاد بریم بیرون آخه امروز سالگرد ازدواجمونه طبق هرسال میریم پاتوق همیشگی زمان نامزدیمون❤️

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
2740
منم دارم فک میکنم تو سایت بچرخم بعد شام بذارم  یا اینکه برم صورتمو بند بندازم بعد شام بذارم&nb ...

برو صورتتو بند بنداز بازم روحیه بگیری 

هی

میخوای بگی؟

ظرفای نهارو شستم یه کم با گل هام بازی کردم منتظرم اذان بگن نمازمو بخونم و بعدش آماده شم تا همسرم بیا ...

خیلیم عالی عزیزم مبارک باشه 

چند سالگی ازدواج کردی ؟

خیلی خستم خیلی

میفهمم درکت میکنم 🥺

پریودی؟

نه دل درد قبل از پریودیه pms 

از ده روز قبلش زمین گیرم میکنه 

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2706