2733
2739

من یه دوستی دارم که ۱۸،۱۹ سالشه بعد این کلاس زبان میره واستادش یه پسر جوون البته تو بیو نوشته ۷۷ نمیدونه که درسته یا نه و این خیلی احساس میکنه که استاده بهش علاقه ای داره و اینا و استاده اسم سه نفر زو تو کلاس که یکیش هم این میشه رو با نام کامل تو تلش زده و مثلا گاها پشت چشمی نگاه میکنه و این چیزا به نظرتون احتمال داره که این استاده هم احساسی به این داشته باشه یا فقط توهمات اینه میشه بگید از من سوال پرسیده موندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دختره چطوره قیافش اخلاقش 

والله قیافش که خوبه البته همه میگن خوشگلی ولی خودش باور نداره اخلاقش هم که چجوری بگم یه آدم درون گرا هست و تو کلاس زیاد صحبت نمیکنه تا وقتی استاده خودش سوال بپرسه 

بگو خیلیی ذوق نکن و رویا نباف که بعدا ضربه روحی نخوری شاید یکی از اون سه تای دیگه که اسمشون هست رو د ...

نه یکیشون که دانشگاهی بود و الان دیکه از این ترم نیومده و یکم با استاده بد حرف زده و اون یکی هم یه بچه هست و یکیش هم بود که اونم از استاده بزرگه

2740

عزیزم درگیر رویا نشو اگه میشه خیلی جدی نگیر تا جدی نشده علاقه پسرا با اینچژزا معلوم نمیشه خیلی اب زیرکاهن

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

فکرشو نکنه

اگه خودش بخواد میاد جلو

اگه سوتی بده ابروی خودش میره

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

حداقل چند نفر تو کلاس همین چالش رو با استاد دارن

بگو به خودش نگیره

ما دخترها زود همه چیز به خودمون میگیریم 

عشق ، بزرگترین متخصص زیباییه !!!                              هیچ آرایشی ، شخصیت زشت را نمی پوشاند !!!