2733
2734

یکسال هست که خونه ی پدرم اینا نمیرم ، چون واقعا بد با من رفتار کرد پدرم .. 

سر به موضوعی به جدایی کشید کارمون ولی خب خدا رو شکر حل شد و برگشتیم ...‌‌‌‌‌‌‌اما پدرم اصرار که نه بایددددد جدا بشی ...😐 و وقتی فهمید دارم برمی‌گردم خیلی عصبانی و پرخاشگرانه باهام حرف زد جوری که زیاد بهم برخورد 

خلاصه اومدم و دیگه نرفتم اونجا ، البته مامانم میاد و می‌ره ولی من نه اونجا نمیرم ...‌‌‌‌‌‌‌‌حالاک یکسال گذشته نمی‌دونم برم آشتی یا نه ...

ناگفته نمونه در طی این یکسال عییییبچ حرفی پدرم مبنی بر پشیمونیش که مثلا چرا اونجوری پرخاش کرد نزده و تازه طلبکارم هست ... 

و اصلا هم سراغم رو نگرفته ... 

نظر شما چیه ؟؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

حقیقتش من تو مورد مشابه بودم.به یک سال نکشید اما کلا من قطع ارتباط کرده بودم نه زنگ نه رفت و آمد اصلا اجازه نمیدادم هیچ خبری ازم داشته باشن اما بعدش خودشون پیشقدم شدن اما حقیقتا اگر پیشقدم نمیشدن چون حق با من بود تا ابد هم طول میکشید جلو نمیرفتم

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
حقیقتش من تو مورد مشابه بودم.به یک سال نکشید اما کلا من قطع ارتباط کرده بودم نه زنگ نه رفت و آمد اصل ...

میدونید چیه 

موضوع جوری نیست که بگم حق با کی بود 

فقط اینو می‌دونم که شعور این رو نداشتن که بگن زندگیه خودته ،اختیار اینو داری بابتش تصمیم بگیری 

همه ش با پرخاش میخواستن‌حرف خودشون باشه 

میدونید چیه  موضوع جوری نیست که بگم حق با کی بود  فقط اینو می‌دونم که شعور این رو نداشتن ...

عرض کردم که منم تو همین شرایط مشابه بودم...حتی تا پای طلاقم رفتم و برگشتم...و من به آدم سمی بها نمیدم حالا خانواده ام باشه یا همسایه ام یا 7پشت غریبه

مُردَم اَندر حسرت فهم درست/این که میگویم به قَدر فهم توست...
هیچوقت هیچوقت هیچوقت دعوت نخواهند کرد 

ببین به هر حال پدرته

تو اشتی کن 

تو احترام خودت رو بزار

بزار اگه کم کاری هست از طرف اونا باشه

کسی از فردای خودش خبر نداره 

خدای نکرده یه اتفاقی بیفته تاااااااا اخر عمر رو دلت میمونه

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
2706