2737
2734

الان با یکی که واقعا عاشقشم بیرون بودم

از یه‌گوی خوشش اومده بود و شوخی شوخی میگفت برام بخرش. بعد گفت وای ولنتاین کیه اون موقع برام بخرش. من گفتم مگه دوست دخترتم ولنتاین بهت کادو بدم .

و الان اومدم به این فکر افتادم که برم گوی عه رو براش بگیرم و همین روزا به یه بهونه ای بهش بدمش

فقط بهونه رو پیدا نمیکنم

گوی عه هم نسبت به چیزی که بود گرون بود. ۵۰۰ تومن اینا بود 

تاحالا واست کادوخریده؟

اره دستبند و گوشواره و اینا گرفته 

ولی این قیمتا نه تاحالا

تازه تولدش رفتم براش ساعت گرفتم با ادامس خرسی تو جعبه رو پر کردم یه شاخه گلم بهش دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره دستبند و گوشواره و اینا گرفته  ولی این قیمتا نه تاحالا تازه تولدش رفتم براش ساعت گرفتم با ...

خب تازه واسش گرفتی دیگه بزار همون ولنتاین بخر ببین اگه اونم واسه تو ولنتاین کادو گرفت توام برو واسش اونو بخر

خب تازه واسش گرفتی دیگه بزار همون ولنتاین بخر ببین اگه اونم واسه تو ولنتاین کادو گرفت توام برو واسش ...

میترسم تموم کنه یارو

بعد تا ولنتاین خیلی مونده 

دلم میخواد ذوقش رو ببینم الان تا دلش میخواد

2738
میترسم تموم کنه یارو بعد تا ولنتاین خیلی مونده  دلم میخواد ذوقش رو ببینم الان تا دلش میخواد

دلش میخواد خودش بگیره😐 ندیدم تاحالا ی پس  اینجوری ب دختر بگه بخر تازه میگی کادوهاشم این قیمت نبوده من چ طرف خودم چ دوستام همیشه پسره مقاومت کرده برای کادو گرفتن😂

دلش میخواد خودش بگیره😐 ندیدم تاحالا ی پس  اینجوری ب دختر بگه بخر تازه میگی کادوهاشم این قیمت ن ...

نه اینم خیلی خیلی داشت با شوخی میگفت

مثلا انگار طلا بود داشت با تمسخر میگفت بیا برام‌اینو بخر

نه اینم خیلی خیلی داشت با شوخی میگفت مثلا انگار طلا بود داشت با تمسخر میگفت بیا برام‌اینو بخر

به هرحال من بودم نمیخریدم.شاید وقتی تولدش شد میخریدم . هیچوقت جلو تر از ی پسر نباش. یه نصیحت خواهرانه س. الان خیلی دلت میخواد خوشحالش کنی ولی یادت باشه هیچوقت جلو تر از ی پسر هیچ کاری نکن هرچقد برات خرج کرد همونقدر یا کمتر خرج کن