2733
2739
عنوان

با این بی احترامی که ب خواستگارم کردم ینی برمیگردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7632 بازدید | 166 پست
عيب نداره در بيار بگو گوشيم تعمير گاه بوده مشكل پيدا كرده بوده. يه دروغي بگو كه ضايع نباشه

بابا لابد یه حرفی زده 

بعدش بلاک کرده 🥲🥲🥲

طرف مگه مغز نداره بفهمه 

اینجوری که خیلی ضایع س و توهین به شعور طرفه 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد پسره فوق العاده انسان با فرهنگ با شعور با شخصیت مهربون معلوم بود تو خانواده خوبی بزرگ شده  ...

بگو گوشیم دست کسی افتاده اونم از حسادت اینطوری کرده

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
مگه میشه الکی  اینکارو  کرده باشی؟ بالاخره یه چیزی  دیدی  بلاک کردی

میگم ک من ضربه خوردم در گذشته

خیلی ازش خوشم اومده بود دست خودم نبود گفتم اگ عاشقش بشم وابستش بشم و ب درد هم نخوریم تحمل ی شکست دیگ ندارم دست خودم نبود فوری بلاک کردم 

2728
چه ربطی داره  دوست داشتن مگه به سنه؟

نه ولی عزت نفس خیلی به سن و تجارب ادما بستگی داره.

کسی که عزت نفس داره و ۳۰ سالشم هست و ادم خام و بی تجربه ای نیست هیچوقت با کسی که الکی بلاک میکنه و حتی مادرشم بلاک میکنه کنار نمیاد.

2738
بعد پسره فوق العاده انسان با فرهنگ با شعور با شخصیت مهربون معلوم بود تو خانواده خوبی بزرگ شده  ...

وا چرا اینکارو کردی اخه؟؟؟

الان چندوقته بلاکن فوری از بلاکی دربیار 

یه بهونه الکیم بیار براشون

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓

بگو گوشیم خراب شد هنگ کرد حتی نتونستم شمارتونو بگیرم با گوشی دیگه تماس بگیرم

بعد هم به خاطر مشکلت برو تراپی

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

خانمایی که نظر میدید آن بلاک کن و بگو حواسم نبوده

اگه اون پسر برادر خودتون هم بود این نظر رو میدادید؟

این خانم رفتارش نرمال نیست باید به روانپزشک یا مشاوره مراجعه کنه

برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستید لطفا
2706