2737
2739
عنوان

با این بی احترامی که ب خواستگارم کردم ینی برمیگردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7674 بازدید | 166 پست

اول از بلاک در بیار

بعد برو پیش مشاور خودتو درمان کن

بالاخره که باید اول درمان بشی بعد بری توی رابطه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
بخدا دست خودم نیست به خاطر ضربه ای ک خوردم یهو دست خودم نیس ترس میاد سراغم بعد میفهمم چ کردم خونشون ...

آخی 

اشکال نداره 

فقط حتما این مشکلت را با مشاور درمیان بزار و راه حل رفعش را بپرس حتما 

که تو ادامه رابطه به مشکل نخوری 

تماس هم بگیر و یه توضیحات دیگه ای بده 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرت زشت نیس؟ باور میکنه؟

بگو دست بچه بود بازی میکرد رفته بود تلگرامم

انبلاکش کن براش چن تا ایموجی و چیز چرت بفرس  بگو گوشیم مونده بو خونه ی فامیل بعد چن دقیقه عذر خواهی کن بگو کار بچه ی فامیل بود

چند وقته بلاکه؟

چون بدون دلیلی بلاککردی باور میکنه

ب نظرت زشت نیس؟ باور میکنه؟

نه کجاش زشته 

حیف نیست این مورد خوب رو از دست بدی؟

اول از بلاک درشون بیار و بعد حتما زنگ بزن پیام ندی

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
2731

از بلاکی در بیار یه بهانه ای جور کن 

نه زشت نیست 

فوقش دیگه نمیاد خواستگاری 

بدتر این نیست که کلا از دست بره 

الکی به بهانه ای سمت مغازش و یا رستورانشون افتابی شو تا ببینتت 

بگو دست بچه فامیل و یا بچه دوستم بوده گوشی همه را زده بلاک کرده 

فکنکنم شک کنهچون کار بدی نکرده که بخواد بلاک بشه

میگم ک من ضربه خوردم در گذشته خیلی ازش خوشم اومده بود دست خودم نبود گفتم اگ عاشقش بشم وابستش بشم و ...

وا خوب اونموقع دست خودت نبود دوساعت بعدش ک بود ی روز بعدش ک بود روز بعدش ک بود الان چیشده بعداز س روز یادت افتاده خواهشا قبل ورد ب روابط خودتونو درمان کنید بعد حس بی ارزشی ب طرف مقابلتون انتقال بدین 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
بگو دست بچه بود بازی میکرد رفته بود تلگرامم انبلاکش کن براش چن تا ایموجی و چیز چرت بفرس  بگو گ ...

سه روزه فردا میشه ۴ روز 

اخه ما دورمون بچه نداریم اصلا 

بعد نمیگه چرا الان یادت اومده از بلاکی دربیاری 

2740

صبح هم فکنم همچین تاپیکی زدی خوب چرا اقدامی نمیکنی و هنوز تو بلاکن 

همون صبح باید از بلاک در میاوردی 

چرا دست دست میکنی هر یه دقیقه ای که دیرتر از بلاک در بیاری بدتره

خانوما پیشنهاد خوبی دادن 

همین الان از بلاک در بیار به خودش و مامانش پیام بده بگو شرمنده‌ گوشیم مثلا دست بچه دوست مامانم بوده اونم شیطونی کرده بلاک کرده الان دیدم ببخشید

خانمایی که نظر میدید آن بلاک کن و بگو حواسم نبوده اگه اون پسر برادر خودتون هم بود این نظر رو میدادی ...

از این زاویه نگاه کنم نه والا 

پسره و مادرش انگار مسخره شدن اسی هروقت بخواد یهو بلاک کنه یهو دوباره باهاشون حرف بزنه!!! 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
نمیتونم الان ۳ روزه بلاکه 😭 هیچ خبری هم نشد حق هم داشتن میگه دختره خله دیوننس چقدر بی ادب بوده&nbs ...

بگو گوشیمو   ازم   دزدیده   بودن.دروغ   بگو

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
2706