2737
2734

دوستم چند ماه ازدواح کرده بعد دوست شوهرش رو میخواست به من معرفی کنه و واقعا هم شرایط شوهر خودش خوبه و هم این کسی که برا من معرفی کرد فقط من از قیافه هیچکدومشون خوشم نمیاد و قیافه هاش خوب نیست من اول شرایط رو گفت قبول کرد بعد گفتم باید عکسش رو ببینم بعد چند روز  عکسش رو دیدم خوشم نیومد گفتم به دلم نیست امروز اون یکی دوستم که میدونست گفت چی شد من عکس پسره رو نشونش دادم بعد من کلا یکم شوخم گفتم خیلی بیریخته قبول نکردم بعد نگو دوستم پشت سرمه شنید ناراحت شد به رو خودش نیاوراد بعد چند دقیقه جلو همه بهم گفت این چه مدل مویی که زدی اصلا بهت نمیاد و منم گفتم یعنی زشتم گفت اره 

الان حس میکنم دلش رو شکوندم اخه شوهر اونم قیافش خوب نیست بعد اینکه اون لطف کرد در حقم مث خواهر

قرار نیست چون شوخیم هر حرفی رو بگیم😐

یا ی سریا ک هر حرفی میخوان میزنن میگن ما رکیم😐😐😐😐😐 بابا قبلش فک کنید اول بعد، بیس احترام و شعور ثابته و جدای از رک و شوخ بودن آدماست

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
قرار نیست چون شوخیم هر حرفی رو بگیم😐 یا ی سریا ک هر حرفی میخوان میزنن میگن ما رکیم😐😐😐😐😐 بابا ...

جلو دوستم که معرفی کرد نمیخواستم بگم اون نمیدونستم میشنوه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جلو دوستم که معرفی کرد نمیخواستم بگم اون نمیدونستم میشنوه 

دیگ گذشت عزیزم

میتونی بعدا بگی واقعا منظوری نداشتی و از روی جدیت نگفتی و محض شوخی گفتی

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2742
دیگ گذشت عزیزم میتونی بعدا بگی واقعا منظوری نداشتی و از روی جدیت نگفتی و محض شوخی گفتی

اره سعی میکنم از دلش در بیارم مثلا هدیه بخرم ولی مستقیم روم نمیشه اشاره کنم