2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا برای چی میزنی😡😡😡

گناه داره بخدا 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚فقط حیدر امیرالمومنین(ع)است💚تابوده علی(ع)بوده وتا هست علی(ع)هست💚بر دشمنانت لعنت یا علی(ع)💚
2728

زدن بچه ی این سنی توجیح نداره ولی حالا که اتفاق افتاده از دلش دربیار و یکم به خودت برس قرص های آهن و ویتامینتو مصرف کن سعی کن در طول روز از کسی کمک بگیری روزی حداقل یه ساعت برای خودت بتونی وقت بزاری اعصابت یه مقدار آروم میشه

2740
عزیزم بیشتر مادرا همینجورین تو عصبانیت یه کاری میکنن بعد پشیمون میشن مطمعنا تو هم تو اون لحظع عصبانی ...

باورکنید بیشتر مادرا اینجوری نیستن و این مسئله عادی نیست!

داد زدن عادیه عصبانیت عادیه ولی اینکه جوری بزنی جای چنگت بمونه رو صورت بچه ، اونم یکساله عادی نیست!!

قطعا ریشه درونی داره و منشا‌ش فقط رفتار این بچه یکساله نیست

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

خاک تو سرت روانی جوری بچه رو زدی که جای چنگ و ناخونت رو گردنشه بشکنه دستت خودتو به یک روان پزشک نشون بده هرجای دیگه جز ایران خرابشده بودی الان اون بچه رو ازت گرفته بودن به دلیل عدم صلاحیت

هیچی نمیخوره  هیچی هیچی هیچی  نه شیر نه غذا دائم بهونه میگیره

دوستی خاله خرسه ب شما میگن!! از سر دلسوزی ک غذا نمیخوره میزنیش! والا شما ولش کنی بچه سالمتره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

قلبم داره وایمیسته دخترمنم 16ماهشه الهی اون خیلی کوچیک حتماخیلی اذیتت کرده بمیرم بچه های الان خیلی پرجنب وجوشن من بعدبیشترصبوری کن این دوران بگذره من یه باراینقددستشومیکردته حلقش چندبارانجام میدادیدفعه بالااوردیکی زدم اروم توصورتش ولی قلبم تیکه تیکه شداخرین باربوداونم دیگه تکرارنکردتوهم مطمئنم عصبی شدی 

هیچی نمیخوره  هیچی هیچی هیچی  نه شیر نه غذا دائم بهونه میگیره

وایی که پسرم ده ماهشه گاهی اوقات سرش داد میزنم ولی هرکاری کنه دلم نمیاد کتک اش بزنم 

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
2706