2737
2734

میخوام سفید باشه 

سبک باشه برای هر روز 

ولی خوب هم باشه پوشش دهیش 

جوش هم نزنم 

خودم تا الان استار میزدم خوب بود 

خواستم ببینم بهتر از این چی میزنید شما 

کاربری قبلا دست سه نفر بود الان دست یک نفره / تاپیک های مربوط به قبولی پزشکی هم برای دوستمه که بعد از قبولی اکانتشو از اکانت من و دوستم جدا کرد / من الان همونیم که بیکارم و برادرم پزشکی قبول شد/ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ضد آفتاب کرم پودری سان سیف 

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
2728

گابرینی رنگ صد و یک هم خوبه ولی برام تیره ست یکم، متاسفانه روشن ترین. رنگش همینه، برای شبها خوبه، زیر نور افتاب مشخصه یه درجه تیره تر از پوستمه

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

من هر روز نمی‌زنم فقط جشن یا مهمونی و... این مدتم جشن زیاد داریم 

لورال راضیم  خیلی زیاد 

گابرینیم دارم خوبه شیگلمم خوبه این دوتا با اینکه روشن ترین رنگشون دارم بازم برام یکم تیره ان

پوستمم خیلی سفیده اکثر کرم پودرها روشن ترینشونم باز برام تیره بود اما از لورال خیلی راضیم بعد مدل پوست چرب میزنم چون پوستم چربه هم تیوپی دارم هم شیشه ای قیمتشم مناسبه

💜Fearless
2740
گابرینی رنگ صد و یک هم خوبه ولی برام تیره ست یکم، متاسفانه روشن ترین. رنگش همینه، برای شبها خوبه، زی ...

وای همین ک تیری رو مخه آخه با این قیمت ناچیزی ک داره واقعا کاور عالی میده ولی تیری حتی روشن ترین رنگش واسه پوستممم

💜Fearless
وای همین ک تیری رو مخه آخه با این قیمت ناچیزی ک داره واقعا کاور عالی میده ولی تیری حتی روشن ترین رنگ ...

اره من از کاورش روی جوشا خیلی راضیم، روی منافذ ولی نه.

واقعا نشون نمیده دیگه جوشامو

ولی وقتی تو روز میزنمش قشنگ انگار کرم پودر قهوه ای زدم، شبها ولی میزنمش خیلی نرمال دیده میشه

اره من از کاورش روی جوشا خیلی راضیم، روی منافذ ولی نه. واقعا نشون نمیده دیگه جوشامو ولی وقتی تو رو ...

ن من همون شبا ام غیر نرمال می‌دونی من پوستم خیلی سفیده چند شب پیش مامانم گفت انگار دهه هشتاد شدی کرم تیره تر میزدم مردم میرن روشنتر میخرم تو میری تره میگیری قبل از اینکه همسرم و مهمونا برسن پاکش کردم از روی صورتم کرمه رو بعد ک همرنگ و هم تناژ پوستم زدم جاش مامانم گفت الان خوب شدی 😂😭

💜Fearless
ن من همون شبا ام غیر نرمال می‌دونی من پوستم خیلی سفیده چند شب پیش مامانم گفت انگار دهه هشتاد شدی کرم ...

😂😂😂

من به کل صورت کرم نمیزنم‌ واسه همین مهمه هم رنگ باشه که دیده نشه یه جا زده شده یه جا زده نشده