2737
2739

اریشگاه واسه موهام رفته بودم . برگشتنی پیاده رفتم گفتم‌ تور راه کش مو هم بخرم.
خلاصه داشتم میرفتم
یه ام وی ام مشکی دنبالم میومد بعد ماشین نگه داشت گفت خانم میشه وقتتونو بگیرم
گفتم نخیرررررر
بعد دوباره یه ۱۰ متر رفتم‌ جلو 

ماشین زد جلوتر پیاده شد گفت یه دیقه وایسااااا
گفتم کاری با شما ندارم اقا مزاحمم نشید بعد
سریع دویدممم ، اونم ول کن نبود با ماشین دوباره
دنبالم میومد. گفت باهات حال کردم /:
اینجا تو خیابون نمیشه باهات حرف بزنم
ازت خوشم اومده توروخدا شمارمو داشته باش
گوشیمم دستم بود میگفت سیو کن شمارم
منم‌گفتممم شمارتون سیو نمیکنم گفت بیوگرافی از خودم میدم منو بشناس ادبشو دارم نمیخوام ک اذیتت کنم نخواستی بگو نمیخوام منم مزاحمت نمیشم. بعدش گفت ۲۷ سالمه، اهل ....جا هستم
هیکلش قد بلندبازوهای پری داشت ورزشکاری بود.
بعد گفت من از اونا که فکر کنی نیستم ازت خوشم اومده.منم شمارش ننوشتم برا اینکه دست از سرم برداره گفتم بگو حفظ میکنم، گفت یادت میره گفتم هوشم خوبه یادم نمیره، شمارشو گفت منم گفتم باشه.تا حالا خوشتیپ پولدار تور نکرده بودم😐دلم میخواد بهش زنگ بزنم

حفظ کردی حالا؟😐

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 

فرار کن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گوشیش زنگ بخوره از خواب بیدار میشی :) (شوخی میکنم البته)

همیشه فوتبال رو به فیلم و سریال ترجیح دادم ،همدمم توپم بوده ،عشقم فوتبال،اگه دوست داشتین سوال فوتبالی بپرسین جواب میدم:))))))))))))))

حالا ی شماره به شما داده خدا میدونه چقدر همین کارش باشه 😂

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  

تاحالا هیشکی اینجوری دنبالم نیومده هعع دلم گرفت

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2740
2706