2733
2734
عنوان

کمکککک😣😍 پسره با mvm مشکی بهم شماره داد /: چیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 102 پست
اولین باره یکی اینجوری دنبالمه هم‌پولدار هم‌خوشتبپ چقدرررم باکلاس حرف میزدددد

اینکه آویزونت بود باکلاسه؟

چقدر کارش زشت بوده که توخیابون بیوفته دنبال ی دختر

آدم استرس میگیره

آدم متشخص هیچوقت چنین رفتاری نداره

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
حالا ی شماره به شما داده خدا میدونه چقدر همین کارش باشه 😂

میدونم متاسفانه ولی خب بدمم نمیاد بهش زنگ بزنم

نمیخوام باهاش دوست شم یا هر چی فقطط مسخوام‌زنگ بزنم ببینم چی میگه

چون میگفت تو خیابون نمیتونم حرفم بزنم

به نظرم اشنا شو اینکه با یه خوشتیپ پولدار کات کنی خیلی بهتر که با یه درب و داغون کات کنی شایدم حتی ک ...

حس خوبی بهش ندارم مشخصه لاشیه ولی دلم میخواد زنگ بزنمم چی میخواد بگه همش میگفت شمارتو بده میخوام حزف بزنم باهات منو بشناس 

میدونم متاسفانه ولی خب بدمم نمیاد بهش زنگ بزنم نمیخوام باهاش دوست شم یا هر چی فقطط مسخوام‌زنگ بزنم ...

خب معلومه حرفایی که همه پسرایی خیابونی برای بدبخت کردن دخترا میگن

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2740

خودت چند سالته عزیزم ؟

اگه میتونی مدیریت کنی خودتو ، زنگ بزن .

شاید واقعا پسر خوبی بود .

اینم یه جور آشنا شدنه دیگه .

ولی تا نشناختیش ، بهش دل نده ، جاهای خلوت هم باهاش نرو تا خدایی نکرده خطرساز نشه برات

⁦♥️⁩⁦♥️⁩