2737
2739

نا شکری نمیکنم ولی چهره ام رو اصلا دوست ندارم

چرا باید چهره ام انقدر داغون باشه چرا بقیه هم باید

به روم بیارن افسرده شدم سر همین قضیه هر کار میکنم

چهره ام همینجوری داغونه البته بازم میگم نا شکری نمیکنم اما فقط چون چهره ام خوب نیست نباید انقدر

عذاب بکشم حتی خودمم از چهره ام متنفر بشم خستم از تیکه و کنایه های بقیه خستم دوست دارم فقط خودمو خلاص کنم🥺🥲💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونی عکس بذاری؟ 

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
2728

منم مثل خودت 

پولم ندارم قیافمو درست کنم 

دایی و خالم جلو چشمم میشینن مسخرم میکنن میخندن

از عید به بعد اعتماد ب نفسم رفت دانشگاهم نمیرم

پدر مادرم نمیدونن حذف میشم از دانشگاه 

ولی خب از مسخره شدن خسته شدم

2740
چی میگن بهت؟

جاش نیست بگم ولی واقعا حتی اطرافیانم به روم میارن همش مقایسه می کنند🥺🥲💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.
من دوست دارماا ولی چاق شدم صورتم بهم ریخته دوسش ندارم😅

من فرم صورتم مخصوصا پیشونیم خيلي عذابم میده یه جوریه اصلا همه تا نگا می کنند روشونو اون ور می کنند سریع تا حالشون بهم نخوره دیگه واقعا نمیکشم🥺🥲💚💔

منم مثل خودت  پولم ندارم قیافمو درست کنم  دایی و خالم جلو چشمم میشینن مسخرم میکنن میخندن ...

رفتار مردم بیشتر عذاب میده آدمو یه جوری رفتار می کنند انگار خونمون آینه نداریم🥺🥲💚💔

2706