2733
2734
عنوان

تعبیر خوابببب

130 بازدید | 18 پست

کسی بلده لطفا بگه؟

اگر کسی بلد نیست دوستان ننویسه نت چون اونجا چیز درست درمونی پیدا نکردم 

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوابتو می‌نویسی 🙄

عزیزم این خوابو دیدم

این خواب برای یک هفته پیش اینجوریاست خواب دیدم حلقه ازدواجم رو توی طلا فروشی میخوام بفروشم خیلیییی ناراحت هستم در همین حین یک حلقه هم در دست راستمه بعدش اونو به طلا فروش میدم و حلقه ازدواجم رو پس میگیرم وقتی میام خونه درجا شوهر عمم که خیلی هم مهربونه ی حلقه دقیقا شبیه همون رو ولی خیلی زیباترش رو برام خرید و آورد بهم داد اولش اندازم نبود بعدش ی چسب کنارش بود اونو چیدم و انگشتر اندازم شد و دقیقا روی همون دستم و روی همون انگشتم پوشیدمش و روی انگشتر ی پروانه بود با الماس های ریز و قشنگ خیلی خیلی خیلی خوشحال بودم طلا بود و از خوشحالی داشتم گریه میکردم چون هم حلقه ازدواجم رو داشتم هم حلقه خیلی خوشگل دیگه توی دست راستم تعبیرش چیه؟

دوباره دیشب هم این خواب رو دیدم از قبلش بگم خیلی خیلی خیلی خیلی معذرت میخوام اگه حالتون بد میشه خواب دیدم میرم روی روشویی و مخاط بینیم همینجوری از دماغم در میاد هرچی میکشم تموم نمیشه غلیظ بود و خیلی زیاد بود تروخدا ببخشید اگر حالتون رو بد کردم دیگه نمیدونستم چجوری بفهمم تعبیرش چیه معذرت میخوام لطفا ببخشید 😔

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
2728
اول بگو مجردی یا متاهل تعبیرش فرق داره

متاهل دیگه دوست عزیزم خب گفتم حلقه ازدواجم😄

متاهل دیگه دوست عزیزم خب گفتم حلقه ازدواجم😄

خوب گفتم شاید تو خواب خودتو متاهل دیدی ...

ببین حلقه ازدواج که میخواستی بدی  اما ردش نکردی تعبیر روابط زناشویی هست که اگه هم اختلافی چیزی بوده از بین می‌ره و روابط نزدیکتر و بهتری خواهی داشت بر طرف شدن مشکلات هست نگین روی انگشتر هم خیلی تعبیر خوبی داره کلا خواب خوبی دیدی که معنی دو تا خوابت رهایی و رد کردن ناراحتی میشه و اومدن خیر و برکت 

اول بگو مجردی یا متاهل تعبیرش فرق داره

چیشد پس گلم🥺

2740
خوب گفتم شاید تو خواب خودتو متاهل دیدی ... ببین حلقه ازدواج که میخواستی بدی  اما ردش نکردی تعب ...

الهی خدا از دهنت بشنوه رابطمون خوبه اوضاع مالیمون کمی بده دستت درد نکنه گلم🥺🌹

خلط که ماله .ارثی چیزی توراه داری؟

نه والا😄

خلط که ماله .ارثی چیزی توراه داری؟

انگشتر چی ؟

انگشترم خوبه مال وبچه اس.اینکه انگشترتا نفروختی خوبه . بچه داری؟یاقصدشا داری

حقیقتا نه ندارم و قصدش فعلا نه شاید ی وقت خداخواسته باشه ولی من موندم برای اون انگشتر طلا که هدیه گرفتم

2706