2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

هم اتاقی من ارشده ترم اول خوب بود ولی این ترم همش کار داره

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)
2740

ارشد سخت تره

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

منی ک میخواستم دکتری بگیرم الان فقط میگم پایان نامم تموم شه خلاص شم فقط،دیگع ام ادامه نمی‌دم

با وجود اینکه عاشق رشتمم

کلی هزینه میکنی ،آخرشم هیچی 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😁🌈
صد در صد كارشناسي

خب پس با این حساب ارشد خوندنم کنسله 😂

من همینجوری تو کارشناسی هفته ای پنج روز از هشت صبح تا پنج بعد از ظهر دانشگام 

باز پنجشنبه جمعه کلی کار ریخته رو سرم .

حالم داره از درس به هم میخوره 

فکر کردم ارشد راحت تره چون خیلیا همزمان با ارشد کار میکنن . ولی کسیو ندیدم که هم دانشجوی کارشناسی دانشگاه دولتی یه دانشگاه خوب مثه دانشگاه تهران باشه هم وقت کنه یه کار درست حسابی انجام بده 

منی ک میخواستم دکتری بگیرم الان فقط میگم پایان نامم تموم شه خلاص شم فقط،دیگع ام ادامه نمی‌دم با وجو ...

وای تو چه قدر منیی 

منم الان ترم آخر گرافیکم از هفت صبح تا پنج بعد از ظهر میرم دانشگاه کار انجام میدم با اینکه با پایان نامه کلا ۱۶ واحد بیشتر ندارم اما حتی پنجشنبه جمعه هامم وقتمو میگیره .

میخواستم دکترای هنر بگیرم 

اما الان به زور درس میخونم و حالم داره از درس به هم میخوره .

البته اینکه  عقد کردم و نامزدم هم یه شهر دیگه ست و نمیتونم دوریشو تحمل کنم هم بی تاثیر نیست 

2706