2733
2734
عنوان

بعضی پیر زن ها چقدر میخورن

468 بازدید | 22 پست

علت عمر کردنشون تا این سن ۶۰ و ۷۰ رو تازه فهمیدم چقدر میخورن😮‍💨😮‍💨😮‍💨با این وضع من بیشتر از ۳۰ عمر نمیکنم

مهمون ۷۰ ساله داشتیم توراه با ما غذا خورد اومدیم خونه خالم سیب خیار خورد شیرینی چای خورد دو کاسه ماست محلی و غذا خورد باز اومد نشست پیشم میگه تو کیفت چی داری یعنی بده بخوریم 😑😑😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

وای دقیقا زن بابای مادرشوهرم همینه اومد خونمون دوتا بشقاب پر پر برنج خورد با مخلفات بعد شام هم حسابی تخمه و مبوه خورد نمیدونم کجاش میکرد😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

نمیبینی بعضیاشون چقدر چاقن؟ومدام از قند و چربی و خودایمنی و پادرد شکایت دارن؟پرخوری مادر همه بیماری هاست 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738

یه پیرزن اشنامون وقتی میاد خونمون

وقتی چیزی دلش بخواد مثلا اش میپرسه اش درست نکردی؟نمیخوای اش درست کنی امروز؟بعد با خود شحرف میزنه وای چقد دلم هوس اش کرده کاش بتونم امروز اش بخورم

دستوراتش یکی دوتا نیست دم به دیقه یچیزی میخواد😂

اتفاقا هر چی آدم مسن دورم دیدم کم اشتها بودن 

عمر زیادشون به خاطر اینکه قدیما غذا و خوراکی سالم مصرف میکردن نه مثل ما که هر چی خوراکی میخوریم یا پر چربه یا مواد نگهدارنده داره و...

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
2706