2752
2734

این روزا خیلی خسته م  با ۲۰ سال سن خیلی چیزا دیدم خیلی حرفا شنیدم چه زخم زبونا و توهین و تحقیرایی که نشنیدم دارم جدا میشم طلاق برا منی که حتی مسیر دادگاه تا خونمونو بلد نیستم خودم تنهایی برم و بیام خیلی سخته ازدواجم سنتی بود نمیگم عاشق بودمولی حداقل دوسش داشتم دلم به زندگیم خوش بود ولی اون نه نمیدونم چرا از بعد عروسیمون یهو شد یه آدم دیگه از کتک زدن و خفه کردنم تا سر حد مرگ بگیر تا فحش ناموسی و هزاران توهین و تحقیر و اذیت از زندانی کردن تو خونه و باز کردن شیر گاز برای خونه رو ترکوندن تا بالش رو دهنم گذاشتن و پتو کشیدن رو سرم برا خفه شدنم تجربه کردم من برا ازهم نپاشیدن زندگیم همه جوره تلاشمو کردم ولی بخدا دیگه خسته شدم دیگه نمیتونم درست یه غلطی کردم تو سن کم ازدواج کردم ولی الان که فهمیدم تصمیمم اشتباه بوده الان که فک میکنم اگه برگردمو پای یه بچه بی گناهو به این زندگی نکبت بارم بکشم چرا الان جدا نشم بزارم برا پنج سال دیگه تا ازینی که هست بیچاره تر شم من آدمی نبودم بگم خیلی نازک نارنجی امو اشکم دم مشکمه نه ازین سختراشم گذروندم ولی بعضی وقتا خانوادم دوستام آشناهام اونایی که از همه چی خبر دارنو بازم میگن برگرد سر زندگیت طلاق بگیری بدبخت میشی یا میگن خودت یه غلطی کردی باید تا آخرشم بری بابام که اون شب بهم گفت اگه کور بودی فلج بودی بهتر بود تا اینکه طلاق بگیری و مهر طلاق بیاد تو شناسنامه ت یا مامانم که با وجود تموم بدبختیام با اینکه میدونست تقصیر من نیست گفت عرضه نداشتی زندگیتو درست کنی همه اینا مثه یه سنگ رو قلبم جا گرفته کاش خدا این عذابو دیگه تموم کنه منو ببره پیش خودش تا بگم چقدر دلم از آدماش دنیاش و مصیبتاش گرفته 

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

برنگرد این بدبختی ته نداره توهنوزخیییییلی سنت کمه برای یه زندگی جدید خیلی وقت داری روپای خودت وایسا ولی به اون زندگی نکبت برنگرد هیچوقت 

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
برنگرد این بدبختی ته نداره توهنوزخیییییلی سنت کمه برای یه زندگی جدید خیلی وقت داری روپای خودت وایسا ...

تصمیممو گرفتم گفتم که حتی اگه به قیمت جونمم تموم شه این قصیه برنمیگردم ولی بعضی وقتا خانوادم تحت تاثیر حرفای مردم قرار میگرن خیلی بهم فشار میارن که برگردم نمیدونم چیکار کنم

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خودتو نجات بده سنی نداری دختر ، بزار هرکی هرچی میخواد بگه . خودتو از این منجلاب نجات بده

تقصیر تو نبوده ک ولی از الان به بعدو میتونی درستش کنی 

تو قَرارهِ مَنی و مَن بی قَرارهِ تو 🤍
خودتو نجات بده سنی نداری دختر ، بزار هرکی هرچی میخواد بگه . خودتو از این منجلاب نجات بده تقصیر تو ن ...

بخدا اگه بذارن برنمیگردنم ولی نمیذارن که هرکی پا میشه میاد میگه برگرد خیلی زوده واسه طلاق تو هنوز شش ماهه عروسی کردی ولی اون سر قضیه رو نمیبینن که تو ۶ ماه چقد کتک خوردمو اذیت شدم

تصمیممو گرفتم گفتم که حتی اگه به قیمت جونمم تموم شه این قصیه برنمیگردم ولی بعضی وقتا خانوادم تحت تاث ...

حرف زیاده مهم نباشه برات وقتی توعذاب میکشی بقیه کجان 

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
مشکلش چیه چرا این قدر بده 

نمیدونم واقعا خود به خود یهو دیوونه میشد بهش مشکوکم که به گل یا شیشه ای چیزی اعتیاد پیدا کرده باشه چون چندتا دوست داشت گل و مشروب اینا مصرف میکردن زیاد با اونا میگشت

طلاق .خودمم شرفشم

میشه بپرسم مشکل شما چیه عزیزم برا جدایی

مواد دست بزن .خسیس .تعصبی.بد دهن .شکاک وبدل.اختاف و تفاوت ......

اقدام کردین برا طلاق 

من اقدام کردیم توافقی حتی پیش مشاورم گفت که دوسش ندارم منظورش من بودم میگفت میخوام هرچه زودتر طلاقش بدم دوباره ازدواج کنم مشاور شوکه شده بود انقد بد حرف زد دیگه مشاورم گفت طلاق واستون تصمیم خوبیه چون ازدواجتون از اول اشتباه بوده و یه جایی باید تموم شه

2706