2733
2739
عنوان

حالم بده تو خوابگاه دیگه کشش ندارم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 39 پست
خوب گاهی آدم مجبوره. مثلا رشتۀ مورد علاقۀ من تو فرهنگیان تو یه شهر دورتر از شهر خودمه و شهر من اون ...

هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد

کسی که هدف داره میدونه راه رسیدن بهش سخته با توجه به روحیاتت انتخاب کن 

واقعا درک نمیکنم خودش انتخاب میکنه خودشم گریه 

ازدواج نیست که بگی ذات طرف ندیدی یه چیزیه که همش رو اگاهانه جلو رفتی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه  حالا این حرفت به چه دردم خورد دقیقا  از بهترین شهر اومدم بدترین شهر چطور دلم نگیره ...

عزیزم خوابگاه که زندون نیست بعد کلاس برو بگرد کافه ای پارکی  با دوستی وقتی بعد کلاس صاف میری خوابگاه معلومه حست بد میشه 

دلت غذای مامانت. رو میخواد این همه کترینگ خونگی

2728
اره ۱۸ سالمه 😮‍💨

۱۸ بچه نیس ی خانم ک مستقل شده عزیزم...چقد سخت میکنی برا خودت...بعدا اگ عاشق شدی راه دود ازدواج کردی چی اون موقع میخای گریه کنی همش....مردم ۲۴ساعت راه دورن از خانوادشون...یا ی کشور دیگن

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد کسی که هدف داره میدونه راه رسیدن بهش سخته با توجه به روحیاتت انت ...

خوب این یه حالتیه که آدم بین دو گزینه گیر میکنه و حتما باید یکیشو انتخاب کنه. در این صورت با تعارض مواجه میشه.

تو هم دوست داری رشتۀ مورد علاقتو بخونی هم از دوری از خانوادت می‌ترسی و بدت میاد. یعنی با تعارض گرایش_اجتناب مواجه میشی که دست خودت نیست. حالا تو تصمیمتو میگیری و عمل میکنی. در میانۀ این تصمیم گاهی فشارهای موجود باعث میشن کم بیاری که ممکنه برای همه پیش بیاد. این به معنی جا زدن نیست. این گریه و ... یه واکنشه که شخص برای کاهش فشار روانیش انجام میده.

چجوری ۱۸ سالتونه و دانشگاه میرین؟ متولد چندین؟

نیمه اولیه

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2740
من نیمۀ اول ۸۵ هستم، وارد ۱۹ شدم و دوازدهمم. فکر کنم اشتباه حساب میکنن.

نه شما میشی ۱۷ 

چون نگاه کن ۸۶ میشه ۱۶ 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
نه شما میشی ۱۷  چون نگاه کن ۸۶ میشه ۱۶

نه بابا!

ما از همون اول شمع سن میذاریم رو کیک‌ها تا گم نکنیم.

من این تولدم، شمع ۱۸ گذاشتم. یعنی فروردین ۴۰۳، ۱۸ رو تموم کردم و وارد ۱۹ شدم.

بعضیا وقتی مثلا ۱۸ رو تموم کردن و ۱۸ سال و ۷ ماهشونه، قبول نمیکنن ۱۹ سالشونه و میگن ۱۸ سالشونه. درحالی که واقعیت اینه اونا ۱۸ رو تموم کردن و وارد ۱۹ شدن و الان دارن ۱۹ رو پر میکنن.

عزیزم خوابگاه که زندون نیست بعد کلاس برو بگرد کافه ای پارکی  با دوستی وقتی بعد کلاس صاف میری خو ...

بخدا نمیتونم برم کافه دانشگاه اجازه نمیده دوست پایه ای هم ندارم پولم ندارم 

بعدشم من نمیدونستم اینقد سخته و سازگار شدم ولی بعد یه ماه واقعا حالم بد میشه

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
۱۸ بچه نیس ی خانم ک مستقل شده عزیزم...چقد سخت میکنی برا خودت...بعدا اگ عاشق شدی راه دود ازدواج کردی ...

من غلط کنم راه دور ازدواج کنم مگه دیوونم 

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....
میتونم برم بقیه اساتید واسم غیبت نزدن زیاد ولی این فقط یه جلسه مونده حذفم کنه میگه حذف میکنم  ...

پدر و مادرت نمیتونن بیان دور روز پیشت بمونن حالت بهتره شه قربونت برم؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2706