2737
2739

من الان میتونم برم ولی فقط یه استاد خیلی واسم غیبت زده گفت من کار ندارم غیبت میزنم اگه بری خونه !

حذفم میکنه 

چکار کنم خیلی گریه میکنم 😭😭دلم غذای مادرمو میخواد میخواد 😭بعدش این یه ماهه توزندانم 😭

بنظرتون دوباره باهاش صحبت کنم ؟💔😭

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....

چرا میگه بمون ؟کلاس داری ؟

اگه اره پس براچی میگی میتونم برم؟.

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اینهفته تعطیلی داریم ‌که دختر نمیتونی بری؟

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
2740
وای یعنی در اون حد سخته خوابگاه؟

بستگی داره!

من توخونه و شهر خودمون خیلی راحتم بعضیانه بهشون خوش میگذره 

البته هر کسی بعد یه ماه دلش میگیره😭

چرا میگه بمون ؟کلاس داری ؟ اگه اره پس براچی میگی میتونم برم؟.

میتونم برم بقیه اساتید واسم غیبت نزدن زیاد ولی این فقط یه جلسه مونده حذفم کنه میگه حذف میکنم 

بخاطر یکی نمیتونم برم 😭

ببخشید وقتی جنبه ندارید دانشگاه راه دور نزنید 

باشه 

حالا این حرفت به چه دردم خورد دقیقا 

از بهترین شهر اومدم بدترین شهر چطور دلم نگیره بعدشم یه ماهه تو خوابگام آدم دلش نمیگیره ؟

2706