2752
2739
عنوان

دوستان به دعاتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 82 پست
@sbmimi     @نون_بربریییی     @dreams_come_true     @mlita91 ...

عزیزم دلم ب نیتت ۱۰۰ تا صلوات هدیه ب امام زمان میکنم

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
مرررسی بهترینم مرسی خواهر زیبام ،من بهش پیام دادم سین نزده نوشتم خکشحال میشم همو فالو داشته باشیم ول ...

نههه نترس دلم روشنه 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دعا میکنم واست عزیزم خیلییییی ولی قول بده اگه خوب پیش نرفت دیگه حرص نخوری دیگه بهش فکر نکنی و ...

میشه برا منم دعا کنی به عشقم برسم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
مرررسی خوش قلب ترینم انشاالله محبتتو بتوتم جبران کنم ابجی بهش پیام دادم سین نزده میترسم میترسم بیاد ...

چشم‌گلم‌دعامیکنم شماهم‌نگران نباش هرچی‌مصلحتت باشه برات پیش میاد

از قوى‌ترين بهونت، قوى‌تر باش ᥫ᭡
2731
@دختری_که_جک_ولش_کرد     @دختر_اردیبهشتم     @جان_و_جهانم    

چشم حتما عزیزم دعا میکنم 

ایشالا درست میشه گل 🤲💚

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
@mimsinsara     @taranejan    

عشقم خودش خواسته صحبت کنه؟! 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
@سوییفت     @دلتنگتم_تاهمیشه     @حصارسکوت     @zahrar250584 ...

عزیز دلم تو فکرت بودم، ان شاالله هرچی خیره پیش بیاد

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی نی نیم میفرستین لطفاً 🌷🙏
2740
سین نزده ابجی هنوز خیلی میترسم

دلم روشنه 

فدات شم میسه بازم دعام کنی ابجی بلاکم کنه چی کلا سین نزنه چی

قربونت بشم عوصش حسرت به دل نمیمونی بهتر از منی که کلا هیچ کاری نمیکنم

بخدا دعات میکنم صلوات ۳۰۰تا فرستادم 

قربونت بشم عوصش حسرت به دل نمیمونی بهتر از منی که کلا هیچ کاری نمیکنم بخدا دعات میکنم صلوات ۳۰۰تا ف ...

مرسی زیبای من واست جبران میکنم اگه لایق باشم خوشگلم ،زیبا دلت میگه ممکنه پیام رو سین کنه ج بده؟ ابجی خیلی میترسم

عزیز دلم تو فکرت بودم، ان شاالله هرچی خیره پیش بیاد

فدات شم مهربونم حال جسمی و روحیم خوب نیس سین کرده هنوز اولشم فالوش کردم هیچی مشد پیامم دادم سین نزده لطفلااا دعا میکنی سین کنه ج بده

مرسی زیبای من واست جبران میکنم اگه لایق باشم خوشگلم ،زیبا دلت میگه ممکنه پیام رو سین کنه ج بده؟ ابجی ...

اره نمی‌دونم چرا بنطرم خوب پیش میره ان شاللهدهمین باشه