2733
2739
عنوان

دوستان به دعاتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 82 پست
برات دعا میکنم انشالله هرچی تو دلته پیش بیاد  شمام واسه من دعا میکنین؟ منم خیلی به دعا نیاز دا ...

چشم قشنگم حتما دعات میکنم حنما جبران میکنم محبتتو ،قشنگم من خیلیی احتمال حاجت رواییم کمه خواهش میکنم دعا کن ابجی امشب اخرین فرصته 

مرسی خوش قلب جانم انشاالله جبران میکنم و دعاگو هستم لطفا امشبو واسم دعا میکنین تا ۴ ساعت دیگه میخوام ...

انشالله به خواسته قلبیت برسی عزیزم و لبت خندون و‌دلت شادبشه و‌بیای خبر خوش‌بهمون‌بدی ❤️😊

از قوى‌ترين بهونت، قوى‌تر باش ᥫ᭡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم برات صلوات فرستادم  آبجی برام دعاکن شوهرم گفته آبروتو میبرم اگه شکایت کنی امضام رو ب ...

قشنگم واست صلوات فرستادم و دعات کردم مهربوتم انشاالله در دعاهای بعدیمم محبتتو جبران میکنم مسشه خواهش کنم واسم دعا کنی قشنگم ۹ شب بهش پیام میدم گرچه اصلا جواب نمیده حال جسممیم بد شده

چشم قشنگم حتما دعات میکنم حنما جبران میکنم محبتتو ،قشنگم من خیلیی احتمال حاجت رواییم کمه خواهش میکنم ...

دعلت میکنم انشالله خدا کمکت کنه منم احتمالم کمه اما نا امید نشدم همش احساس میکنم خدا کمکم میکن۶

2731
@sbmimi     @نون_بربریییی     @dreams_come_true     @mlita91 ...

یلدا خواهرم بهش ک پیام دادی نزار غرورتو زیر سوال ببره، سعی کن پیامای زیاد طولانی هم ندی  مدت زمان سین زدن پیامش هم مثل خودش باش 

اگ بعد دو ساعت جوابتو داد تو هم بعد دو ساعت جوابشو بده

من مطمئنم با هم اوکی میشین، و امام رضا ضامن دلت میشه، خواهری کلی دعات میکنم 

از خدا می‌خوام هواتو داشته باشه و رابطتون رو درست کنه، تو ام نا امید نباش 

هر اتفاقی هم افتاد یادت نره ارزشت خیلی بالا تر از اونه، نشینی گریه کنی بعد از اینکه پیامش دادی ها 

اگ بد رفتار کرد به چپ ترین ناحیه راستتم نباشه، اگ بد رفتار کرد تو هم مثل خودش رفتار کن 

نزار بشکنتت

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
@دختری_که_جک_ولش_کرد     @دختر_اردیبهشتم     @جان_و_جهانم    

سلام گلم

دعا میکنم موفق بشی و خوشحال 🙏🌸

برات ذکر میگم الان 🌸🤲

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔
یلدا خواهرم بهش ک پیام دادی نزار غرورتو زیر سوال ببره، سعی کن پیامای زیاد طولانی هم ندی  مدت زم ...

سلام مریمی من ،خوشگلم یکی از دوستام گفت صبح امروز فالوش کن بعد چند ساعت بک نداد ک قطعا هم نمیده کسی ک انفالو کرده پیام بده من فالو کردم بک نداد یکم پیس پیام دادم که خوشحال میشم همدیگه رو فالو داشته باشیم فعلا ک سین نزده بازم سین نزد ساعت ۸ ی پیام کوتاه دیگ میفرستم و منتظر میشم تا فردا ابجی لطفا خواهش میکنم دعا کن بهش برسم خواخش میکنم

انشالله به خواسته قلبیت برسی عزیزم و لبت خندون و‌دلت شادبشه و‌بیای خبر خوش‌بهمون‌بدی ❤️😊

مرررسی خوش قلب ترینم انشاالله محبتتو بتوتم جبران کنم ابجی بهش پیام دادم سین نزده میترسم میترسم بیاد بلاک کنه لطفا دعا کن قشنگم

سلام گلم دعا میکنم موفق بشی و خوشحال 🙏🌸 برات ذکر میگم الان 🌸🤲

مرررسی خوش قلب ترین انشاالله بتونم جبران کنم گلم ،میخواستم ۹ پیام بدم الان پیام دادم سین نزده خوشگلم میترسم سین نزنه یا بلاک کنه لطفااا خواهش میکنم دعام کن

سلام مریمی من ،خوشگلم یکی از دوستام گفت صبح امروز فالوش کن بعد چند ساعت بک نداد ک قطعا هم نمیده کسی ...

خواهری من کلی دعات میکنم 

ایشالا رابطتون درست شه 

برات صلوات می‌فرستم عزیزم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

عزیزدل آبجی بخدا اونقدر دعات کردم😍😍زیارت عاشورا و دعای توسل و ذکر یا لطیف۱۰۰ بار و یا ودود۱۰۰۱ رو گفتم تموم شد برات۵۰۰ صلوات هم میفرستم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
عزیزدل آبجی بخدا اونقدر دعات کردم😍😍زیارت عاشورا و دعای توسل و ذکر یا لطیف۱۰۰ بار و یا ودود۱۰۰۱ رو ...

مرررسی بهترینم مرسی خواهر زیبام ،من بهش پیام دادم سین نزده نوشتم خکشحال میشم همو فالو داشته باشیم ولی سین نزده میترسم ابجی یا سین نزنه یا بلاک کنه 

خواهری میترسم سین نزنه یا سین بزنه بلاک کنه

نترس از هر چی بترسی سرت میاد

خیلی دعا میکنم واست عزیزم خیلییییی

ولی قول بده اگه خوب پیش نرفت دیگه حرص نخوری دیگه بهش فکر نکنی و واست مهم نباشه 

انشالله که خوب پیش بره عزیزم ❤❤❤

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸