2737
2734
عنوان

کسی دیدین تو یه مدت کم موفق بشه مثلا ۲۰روز؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 31 پست
قهوه تاثیر داره تو بیدار موندن واقعا؟ من از یه طرف میترسم تاثیر نداشته باشه، از یه طرف هم نگرانم ...

والا قهوه روی هرکسی تاثیرات مختلفی داره برای من بشدت بیداری و هوشیاری میاره اما از دوستم شنیدم ک هیچ تاثیری نداشته

☕🎵🍫🍻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یازدهم تجربی ام میگن که امسال سوال ها خیلی سختن فقط همونایی از اول خوندن میتونن منم بخاطر همین کل ...

عزیزم این همه سال سوالات سطحشون  خوب بود حالا که شما امتحان نهایی داری یه دفعه سخت شد؟؟؟ قطعا نه

مگه طراح با شما دشمنی داره؟ نه

این حرفا رو میزنن تا شما رو از دور خارج کنن. 

حتما سوالات تشریحی سال قبل یا تالیفی رو بخر . به شدت کمکت میکنه.  به من خیلی کمک کرد.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2742
من یازدهم تجربی ام میگن که امسال سوال ها خیلی سختن فقط همونایی از اول خوندن میتونن منم بخاطر همین کل ...

نه بابا! اینطوری تلقین نکن.

چون تو ذهنت هی گفتی سخته اینطوری شدی.

هی بگو من میتونم، من موفق میشم و حتما هم خوبِ خوب بخون.

قطعا میتونی.

دقیقا نقطه ضعف منم زبان  انجامش میدم مرسی از راهنماییت 😘

هر شب کلمه بخون‌ . دوباره شب بعد ۲۵ کلمه ی جدید بخون و کلمات روز قبل رو مرور کن. حتما کلماتی که برات سخت هست رو مشخص کن . شبی یه متن هم بخون و به سوالاش جواب بده. 

مطمئن باش ۹۰ درصد بچه ها مثل شما هستن...

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738
😍حتما تگم کن اگه تاپیک زدی

حتما اسکرین گرفتم از کاربریت 

ب جرات میگم زندگی من قابلیت کتاب شدن و فیلم داره

جاهایی داره ک از خنده نفست میگیره .قسمتهایی هم داره بشنوی چند ساعت گریه میکنی 

2706