2752
2739
عنوان

بچه بیارم با این شرایط؟اگر بچم نشه چی😰؟💬🤰

| مشاهده متن کامل بحث + 1100 بازدید | 77 پست
خدا عست؟؟ خدا کوشش برای بچه های کار و این بدبختایی که تو آشغالا دنبال روزی میگردن؟؟ درباره جنله اخ ...

من نظرمو گفتم با توجه به سوالت

شما با توجه به زندگیت مختاری هرررر طوری ک میخوایی زندگیتو بسازی عزیزم

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
الهی بمیرم برات بخدا منم همینجوری بودم تو فقر و حسرت و کمبود تازه با فحش ها و کتک های پدرمادر بزر ...

من بچه سوم هستم ببین چقدر خودخواه بود مادرم آخه تو که بچه داشته چه اهمیتی داره که بگن نازا شدی یا نه...هر چی شده باشی چه فرقی داره با فاصله سنی زیاد منو به دنیا اوردی که همه عمرم تنها باشم

لطفاً خواهشا برای حاجتم دعا کنید 🌹🌹🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اسی خودت جواب خودتو به جای ماهم دادی ما چی بگیم دیگه؟ توام ک شاغلی میتونی چنتا مسئولیتو باهم قبول ک ...

چون خودم تو شرایط بدی بزرگ شدم

علاوه بر کمبودای مالی

پدری داشتم پرخاشگر و بددهن

کتک خوردم مخبت انچنانی ندیدن تربیت نشدم

پدرمادری ناآگاه بی احساس بی پول

بخدا بقرآن نمیخوام بچن مثل خودم بشه

از الان دلم براش کبابه میخواد به این دنیای گوه بیاد با این ادمای گوه😭😭

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
2731
من بچه سوم هستم ببین چقدر خودخواه بود مادرم آخه تو که بچه داشته چه اهمیتی داره که بگن نازا شدی یا نه ...

وای من فکر کردم بچه نداشته گفتن نازاس😐😐😐وای وای امون از این نادونیا 

هرگز بچه نیار کار کن و پولاتو جم کن طلاق بگیر این تحفه چی بود زنش شدی اخه

اونم ۱۸ سالگی😐😐

واقعا خانوادت چرا همچین کاری کردن؟

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)
خب عزیزم دعوا نداریم ک  تو خودتم خوبه قبول داری زندگی بدون بچه هم میشه پس غصه چیو میخوری نیار ...

میدونم دعوا نداریم منم به قصد دعوا نگفتم اینایی که گفتم واقعا برام جای سوال داره خب

اطرافیانم با همین حرفا پدرمو دراوردن

بابا اصلا شاید یکی واقعا بچه دلش نمیخواد؟؟انگار زوره همه باید بچه بیارن واجباته انگار خسته شدم بهدا از این بحثا و دغدغه ها استرسا

2740
نیار به خاطر حرف مردم  بدبختی بیشتر میشه  اقدام کردین و نشده ؟؟

اقدام انچنانی نداشتیم ینی در خد دوسه ناه بوده و نشده

به نظر من صبر کنید. حرف مردم باد هواست. به خانواده همسرتونم بگید واقعا تو این شرایط مالی بچه برای چی بیارم که یه بسته پوشک‌نتونم بخرم؟؟؟ یه غذای مقوی نتونم به بچه بدم؟ همینا فردا ازشون کمک بخوای میگن میخواستی نیاری.

مگه پادشاهه شوهرت و تاج و تختش مونده کف زمین؟؟؟؟

خانم شما مسوولی دربرابر یه موجود که میخوای به دنیا بیاری

حرف مردم رو بریز دور

برو سرکار

پول جمع کن...روحیه ات رو خوب کن بعد ببین اوضاع چطوره

اونم ۱۸ سالگی😐😐 واقعا خانوادت چرا همچین کاری کردن؟

خانوادن خودشونو کشتن تا منو شوهر بدن بخ یکی

حالا فکر میکنی از طلاق من استقبال میکنن اگر روزی بخوام برگردم

خوش خیالی

اینا از اون ترکایین که میخوان دخترو از سرباز کنن خلاص شن

مگه پادشاهه شوهرت و تاج و تختش مونده کف زمین؟؟؟؟ خانم شما مسوولی دربرابر یه موجود که میخوای به دنیا ...

قربون ادم چیزفهم

من اگر‌تا الان بچه نیوردم جون معتقد بودم مسئول کمبودا و اینده و رشد جسم و روح اون بچم و نباید تو شرایط بد بیارمش وگرنه مدیونشم

ولی اطرافم هیچکس خودشو مسئول بچه نمیدونه

با هرسنی هر شرایطی ازدواج میکنن تولید مثل میکنن تو زندگی بقیه هم فوضولی میکنن پدرشونو درمیارن

اره باید عمرشو پای ی تحفه بزاره تا شما راضی باشی

جدا از لحن عصبیت و نسخه عالیت که برای استارتر پیچیدی 

چه امضای باحالی داری بعد مدتها خندیدم 

دلت شاد 

الان باز بهم میپره

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک