2733
2739

من ۲۶ سال

شوهرم ۳۳

۶ ساله عروسی کردیم

شوهرن قبلا زن داشته زنش پشتش گفته این بچش نمیشه ناتوانه فلان

کل فامیل خانواده ها پدزمونو دراوردن که چرا بچتون نمیشه بعد ۶ سال؟؟

خونه ماشین نداریم

آه در بساط نداریم

اوضاع مالی داغون و مزخرف

اوضاع رابطه هم همینطور

ینی من میدونم اون بچه ای که من بخوام بیارم بدبخته مثل خودم که تو فقر و فلاکت و عقده و حسرت بزرگ شدم

تازه احترام و محبتی هم ازشون ندیدم اوضاع مالی جهنم😕

خودم تازه شاغل شدم شوهرم تنهای از پس هیچی برنمیاد

بدهی و اینا زیاد داریم

چه گوهی بخورم؟

خودم میدونم که جواب اینه که با این شرایط بچه نباید بیارم وگرنه بچم بدبخت میشه تو این شرایط

ولی بخدا کم آوردم از بس ملت استرس دادن بهم

گفتن اگر‌نیاری دیگه بجت نمیشه از کجا مطمئنی اقدام کنی بشه😐

از طرفی هم میگن زن قبلی شوهرم خوشحاله که ما بچه نداریم میگه اونا مشول دارن فلان خانواده هامونم دارن میسوزن میگن بچه بیارید مارو دشمن شاد نکنید😐😐

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به حرف بقیه زندگی نکنید

به شرایط خودت توجه کن

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2742

وای خدا

به کسی چه مربوطه اخه

میخوای بچه رو هم بدبخت کنی

بزار هی حرف بزنن

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
به حرف بقیه زندگی نکنید به شرایط خودت توجه کن

خب شرایطمو گفتم که فق اوضاع مالی رو در نظر نگیرید کلشو بدونید نظر بدید

ببخشید نمیخوام منفی باشم ولی توی این ۶ سال مگه چقدر بدهی داشته که نتونسته حداقل ماشین بگیره یا حقوقش چقدره که کفاف نمیکنه؟

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2740
ببخشید نمیخوام منفی باشم ولی توی این ۶ سال مگه چقدر بدهی داشته که نتونسته حداقل ماشین بگیره یا حقوقش ...

نمیدونم

نه میزان درامدشو بهم میگه

نه میزان سود و ضرر نه بدهی...فق میدونم اوضاعمون خوب نی

2706