2737
2734
عنوان

چند روز پیش مغازه دار

744 بازدید | 38 پست

چند روز پیش رفتم شارژ خریدم مغازه دار ۲۰ هزارتومن ازم اضافه برد بهش گفتم یجوری رفتار کرد ک انگار من مقصرم بعد ۵تومن گذاشت جلوم گفت همینی که هست،خیلی ناراحت شدم🥲💔 دلم شکست بهش گفتم اون پول تو جیب من نرفت تو جیب تو رفته گردنته‌ 

حلالش نمیکنم بخاطر حروم خوریش

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من جوراب از دست فروش خریدم ۳۰ تومن

کارت کشید ولی گف پول کم نکرد ولی از حساب من کم کرد

گفت بر میگرده به حسابت گفتم کم کرده ازم جورابم بم نداد کلی هم بدبیراه گف یه ماه گذشته پول برنگشته

پول زور از ادم بردن خیلی زور داره

یک خوراکی برمیداشتی فرار میکردی گرونتر    

دزدی حسابه،من دوست ندارم اینکارا رو خیلی بهم برخورد 

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)
2740
وای از حقی ک برا ۱۵ تومن نا حق کرد

🥲💔حرفاش بدتر بود هنوز یادمه

برو مغازش یه کیک ۱۵ تومنی چیزی وردار بگو اینم به حساب حروم خوریت حالا بی حساب شدیم ، بعدم فرار کن

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
من جوراب از دست فروش خریدم ۳۰ تومن کارت کشید ولی گف پول کم نکرد ولی از حساب من کم کرد گفت بر میگرد ...

دلم آدم اتیش میگیره 

شمام وایسادی نفرین کردن😐😐پولش میکردی یا میگفتی صدقه سر خانوادم😅

وقتی نفرین میکنی فقط وجودتو پر نفرت میکنی

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگه شارژ چقدری زدی

یه شارژ ۴۰ تومنی کشید ۲۰ تومن بهم داد حتی بهمم نگفت از اس ام اس بانکم‌ فهمیدم 

از کارت خودتون؟

اره

2706