2733
2739
عنوان

اولین رابطه بعداز زایمان طبیعی

645 بازدید | 28 پست

شما چندروز بعداز زایمان طبیعی رابطه داشتید؟

من الان سه هفته گذشته ولی شوهرم دیگه واقعا کم طاقت شده ورابطه میخواد ازم منم استرس دارم هی میپیچونمش ومیگم بزار چهل روز بگذره تا حالم بهتر بشه

ویه سوال دیگه‌ بعداز رابطه اون قسمت بد نشده بود مثلا گشادواینجور چیزا من خیلی استرس اینجور چیزارو دارم ونمیدونم واقعا چیکار کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من زایمان سزارین زود و تا چند ماه رابطه نداستیم به خاطر این که نوزاد واقعا آدم روخسته میکنه ولی کلا به خاطر شیردهی دچار خشکی واژن میشیم مراقب خودت باش و عجله نکنید  تا ماملا خوب بشید 

رابطه رو یه جور دیگه داشته باش از واژن رابطه برقرار نکن تا حداقل یک ماه بشه گشاد که نه من خودم دوتا زایمان طبیعی کردم آخرین زایماننمم دوماه پیشه گشاد نشدم اولین رابطم یک ماه گذشته بود ولی خیلی درد داره مراقب باشه عفونت نکنی

2738

سلام عزیزم مبارک باشه 

منم تازه زایمان کردم

میگما شما زیر شکم آوردید بعد زایمان؟! 

من تو بارداری خیلی شکمم کوچیک بود تا زایمان کردم زیرش آویزون شده کمی  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
رابطه رو یه جور دیگه داشته باش از واژن رابطه برقرار نکن تا حداقل یک ماه بشه گشاد که نه من خودم دوتا ...

خب بخیه هم داشتی؟

من همش استرس گشاد شدن واژن ودارم شماواقعا براتون مشکلی پیش نیومد؟

سلام عزیزم مبارک باشه  منم تازه زایمان کردم میگما شما زیر شکم آوردید بعد زایمان؟!  من ت ...

گن و این جور چیزا تاثیر نداره؟ واسه کوچیک کردن شکم

دلم واقعی شدن سناریوهای ذهنمو میخواد.
2706