2733
2734

توی دنیای قبلی ،ماخودمون جنسیتمون ،شوهرمون پدر مادرمون ،تعداد بچهامون ،مکان زندگیمون و حتی روز مرگمون و نوع مردنمونو مشخص کردیم و به خواست خودمون اومدیم تو این دنیا .فقط تو این دنیا فراموش کردیم که همه چی به انتخاب خودمون بوده

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس چرا اینقدر بد خاستم واسه خودم 

اینها رازهای پنهانه  ،فراموش کردیم  ،البته برای مدت کوتاهی که تو این دنیاییم ، ولی مطمین باش حتما بنفعت بوده انتخاب این زندگی ،شاید قراره تو دنیای بعدی سوپرایز بشی

اینها رازهای پنهانه  ،فراموش کردیم  ،البته برای مدت کوتاهی که تو این دنیاییم ، ولی مطمین ب ...

دنیایی که من خود الانم نیستم وهمه چی و فراموش کردم  سختیایی که کشیدم و اون بخواد خوشیش کنه بدرد من چی میخوره

میشه برای رسیدن به آرزوهام یدونه صلوات مهمونم کنی😊😄
پس چرا اینقدر بد خاستم واسه خودم 

دنیای جای ارامش و اسایش نیست ،قبل اینکه بیایم اینجا  ،همه ی اینا رو میدونستیم ولی بازم اومدیم ،کسی چه میدونه شاید ،بعد ازین همه زجر و سختی و تلخی و ناکامی که داریم میکشیم ،تهش قشنگ باشه  ،با هر بار سختی کشیدن ،محکمتر و قویتر میشیم  دقت کردی؟ 

2740
اینها رازهای پنهانه  ،فراموش کردیم  ،البته برای مدت کوتاهی که تو این دنیاییم ، ولی مطمین ب ...

ازین دنیا خیری ندیدم سومی رو میخام چیکار   

ما از اول ساده بودیم که حتی اون دنیا هم بد انتخاب کردیم

دنیایی که من خود الانم نیستم وهمه چی و فراموش کردم  سختیایی که کشیدم و اون بخواد خوشیش کنه بدرد ...

لحظه به لحظه ای که داریم میگذرونیم و نفس میکشیم  ،کوچکترین  حرف ،وکوچکترین رفتار با خواست خودمون بوده ، ما زندگی خواسته شده و به انتخاب خودمونو ،داریم زندگی  میکنیم . 

ازین دنیا خیری ندیدم سومی رو میخام چیکار     ما از اول ساده بودیم که حتی اون دنیا هم بد ...

شایدم  باهوش بودیم و دانا  ،جا نزن ،تو باهر بار سختی ،داری قوی و قویتر میشی و میفهمی بجز خودت (روح خدا) کسیو نداری .

2706