2733
2734
عنوان

پسرخالم ازم خواستگاری کرد🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 2062 بازدید | 67 پست

چرا نتونی تگاه کنی؟

منم پسر خالم خوایتگاریم کرد. گفتیم نه‌.

ولی ربطی به رفت و امدمون نداشت اصلا

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه پسر خوبی قبول کن بعد حس پیدا میکنی با کسی ازدواج کردم که فامیل بود با ۱۰ سال اختلاف بهش میگفتم عمو کلا به هرکسی ۵ یا ۶ سال بزرگتر بود تو فامیل میگفتم عمه یا عمو یا خاله

2742

عزیزم اگه شرایطش خوبه بیشتر فکر کن صرفا تلقین نکن به خودت که حسی ندارم بهش و اینحرفا برادرت که نیست. بازم خودت میدونی عزیزم امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری و خوشبخت بشی 🤗💕

حس ششمم بسیار قویه ولی تاپیک درموردش نمیزنم، حسی که خیلی بهش اعتماد دارم و اکثرا نجاتم داده و باعث تعجب خودمم شده در خصوص ارتباط با آدما🫶🏻حس ششم پیشگویی یا فالگیری نیست فقط حسیه که یاد گرفتم بهش اعتماد کنم. درخواست دوستی ندین. 
2738

به نظرم مورد خوبیه 

جون فرهنگا یکیه و اذیت نمیشید ( واقعا این مهمه چون دهن خودم صاف شد سر این که دوتا شهر مختلف بودیم)

و اینکه خاله یه جور مادر حساب میشه 

واقعا عروس خودشو‌که بچه خواهرش هست اذیت نمیکنه 

به چشم عروس نمیبینه به نظرم خوبه 

متاهل🧿❤️
من قبلا زیاد باهاش حرف زدم دائم خونه شون بودم هیچ حسی بهش ندارم 

شرایطش چطوره؟تحصیلات و شغل و... اگه مورد خوبیه با توجه به شناختی که داری قبول کن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2706