2733
2734
عنوان

پسرخالم ازم خواستگاری کرد🙂

2064 بازدید | 67 پست

شرایطش بد نیست ولی من اصلا هیچوقت به چشم شوهر آینده ام بهش نگاه نکردم از طرفی هم سنم داره میره بالا ۳۰ سالم شد میترسم خواستگار خوب دیکه برام نیاد چیکارکنم؟نه میتونم ردش کن(به خاطر ترس از آینده)نه دلم راضی میشه جواب مثبت بهش بدم یعنی میشه بهش حس پیدا کنم؟

ازش بدم نمیاد ولی حسی هم بهش ندارم 

خیلی رابطه ام با خاله ام و خانوادش خوب بود خیلی خونه شون میرفتم یه جورایی اگه جواب منفی بدم دیگه نمیتونم تو چشاشون نگاه کنم چه خاکی به سرم بریزم؟😩

اگه پسر خوبیه قبول کن گلم

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من بعد ازدواج احساسم به شوهرم هزار برابر شد چون مرد خوبیه

مطمعن باش اگه پسرخالت خوبه تو هم عاشقش میشی

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2738

خب همین الان نمیگم ک بشینی سر سفره عقد ب سدخالت رک بگو ب اون چشم نمیدیم تورو بیا ی مدت باهمدیگ باشیم و از اون نظر اشناشیم قشنگ از اون لحاظ ی مدت ببینش حرف بزن و اینا اگ دلت گرفت اوکیو بده

اولا که نمیتونم تو چشاشون نگاه کنم رو از سرت بیرون کن... خواستگاری دو سر داره یا اره یا نه. هیچ اتفاقی هم نمیوفته.

دوما به خودت و خودش فرصت بده. با دید جدید نگاهش کن. بشناسش. صحبت کن. بعد تصمیم بگیر.

واسه سنت ازدواج نکن. ازدواج نکردن خیلی بهتر از ازدواج اشتباهیه که دلت باهاش نیس 

2706