2737
2734

برای کارای زیبایب اگر بخاید انجام بدید

مثل ژل   یا رنگ مو   یا میکرو ابرو   یا لیزر

که دیگ هزینه ها تقریبا بالا 1 تومن رفته

هزینه اشو خودتون میدید   یا از همسر میگیرید

اون راحت میده هزینه کارای زیبایی رو؟ 

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

هزینشوندارم فعلاولی اگه یه روزقرارباشه انجام بدم ازهمسرم میگیرم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740

خودم ک درامد ندارم،اهل ارایشگاه رفتنم نیستم ولی مثلا کار خیلی مهم بخوام بکنم میده،چن روز پیش بهش گفتم میخوام نانو کراتین کنم واقعا موهام نیاز داره ۳ تومن میخوام،داد بهم

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...

هیچ کدوم را انجام نمیدم.. لیزر که خیلی سال پیش رفتم.. ماهی یه اصلاح دارم اونم دوستم انجام میده ۵۰ تومن میگیره.. ولی اگر بخوام همسر میده

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
خودم ک درامد ندارم،اهل ارایشگاه رفتنم نیستم ولی مثلا کار خیلی مهم بخوام بکنم میده،چن روز پیش بهش گفت ...

خوب بود عزیزم؟   فرقش با ابریشم سازی چیه

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️
2706