2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم درامد دارم اما کل هزینه هام با همسرمه.از ایناییکه گفتیم فقط لیزرو‌میرم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2731

تا میتونه خرج پوشاک و خوراک و تفریحم میکنه 

ولی بشدت مخالف ژل بوتاکس و این چیزاس

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

هیچ کاری نمیکنم فقط لیزر میرم ک خودش میده یبارم موهامو بوتاکس کردم یکمشو ازخودم دادم بقیش شوهرم

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! 
2740
خوب بود عزیزم؟   فرقش با ابریشم سازی چیه

الان ۱ هفتس انجام دادم،فرقش نیاز ب شامپو و ماسک فری سولفات نداره احیا و صافی ۱۰۰ در صد میده.یعنی حتی یه موج کوچولو نداره موهام،و ماندگاریش خیلی زیاده موادشم گیاهیه

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
الان ۱ هفتس انجام دادم،فرقش نیاز ب شامپو و ماسک فری سولفات نداره احیا و صافی ۱۰۰ در صد میده.یعنی حتی ...

چه شامپویی استفاده میکنید الان

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️