2733
2734
عنوان

نظرتون راجع به این متن چیه ؟!

110 بازدید | 20 پست

سلام خوبین ؟! ✨️

میشه لطفا نظرتون رو راجع به این متن بگین 

حتی اگه نظر مخالفی ام باشه عیبی نداره ها

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از جمله آدماییم که تنهایی اصلا حوصله م سر نمیره

تجربه کردم یه هفته تنهایی رو 

حالا شاید بیشتر اذیت کننده بشه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738
من موافقم باهاش 

خودمم موافقم  ولی این متنو امروز جایی خوندن راستش و خیلیا نسبت به این مسئله گارد گرفتن 

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
اتفاقا این روزا همه بیشتر تنهان! 🥲

میدونی عزیزم منظورش تنهایی مطلق نیست  یه اندازه ی درست از تنهایی 

خودمم موافقم  ولی این متنو امروز جایی خوندن راستش و خیلیا نسبت به این مسئله گارد گرفتن

چون اونا متن و فقط خوندن و تجزيه تحليل نكردن

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
دقیقا کاملا هم درسته ادم تو تنهایی میتونه تصمیمات درستی بگیره چه برای خودش چه زندگیش

بله درسته منم با این متن موافقم ولی خب همون تعادل همیشه بهتر

2706