2737
2739

مستقیم پیش خانواده؟یا ریکاوری؟

میترسم سوتی بدم. و حرفای،زشت بزنم😭 استرس دارم 

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ریکاوری

نه بابا چه سوتی همش دروغه که میگن آدما تو بیهوشی چرت و پرت میگن

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

ریکاوری

نترس چون بعدش هیچی یادت نمیاد

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

ریکاوری میبرن من یادمه سرمو که عمل کردم به هوش که اومدم فک کردم تازه دارم بیهوش میشم به پرستاره میگفتم چرا نمیاین منو عمل کنین دیگه دارم بیهوش میشم دیر بجنبین باز زیر عمل بهوش میام ها می‌خندید می‌گفت عملت تموم شده بهوش اومدی خانوم 

به قرآن از بس استرس دارم گریه ام گرفته

اتفاقا اگه بهش فکر کنی میره تو ناخودآگاهت و همه چیزو لو میدی 😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2706