2733
2734

باید ورزش کنی مرتب ماساژ پرینه انجام بدی آمادگی روحی و جسمی کامل داشته باشی ماما همراه بگیری 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید در طول بارداری ورزش میکردی

مگه صرفا توی مدت بارداری ورزش کنی کافیه؟ شنیده بودم از قبل بارداری باید ورزش کنی انگار:/

در دنیا چیزی برایم مهمتر از امامِ زمانم نیست. ممنون میشم یه صلوات برای عاقبت بخیریم بفرستیツ️
2742
2740

از یک‌هفته‌تقریبا ب تاریخ زایمانتون شربت خاکشیر ،ختمی یا همون گل پنیرک و روغن کرچک بخورین کانال زایمان رو باز لزج میکنه زایمان راحت میشه.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤

دم و باز دم عمیق

یه دم عمیق بکش

طی سه مرحله تیکه تیکه باز دم 

و دوباره ...

حتی باعث میشه دهانه رحم زودتر باز بشه من کمتر از یکساعت بچه دومم دنیا امد 

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

پیاده روی روزهای اخر بارداری و در حین زایمان باید یاد بگیری چطور نفس عمیق بکشی و چطور اصطلاحا زور بزنی.

نترس. اولین نفر که نیستی

انشاالله به سلامتی فارغ بشی

واسه منم دعا کن

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
2706