2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چقدر همه چیز رو وابسته به کار میبینید حالا از کارتون اخراج بشید چه ربطی به زندگی زناشوییت داره مطمئن باش همسرت خواسته سر به سرت بزاره چون حرفت اصلا منطقی نیست چرا باید برای بیکار شدن طلاق بگیری😐

اینجوری بخوای کار کنی .دو فردای دیگه تمام حقوق و باید خرج درد و مرضت کنی ها. همش غمباد میشه میزنه به ...

مریضم خواهر

راستش باید واقعیت و بپذیرم جز شغلم چیزی برای اون ندارم

2728
چیشده گلم اشکاتو پاککن یه لحظه ببینم چی میگی شکر

گزارش نوشتن به گزینش که من تظاهر به بیماری میکنم.حلال و حروم نمیشناسم...اینکه پرخاشگرم و اهانت کردم🥲 بی مدرک و دلیل

مستندات بیماریم و کامل دارم به گزینش هم گفتم هر دکتری میخواین بفرستین. تحقیق هم کردن دیدن حلال و حروم سرم میشه... 

بچه ها یبر معاون آموزش بهم گفت مفت خور منم داد زدم گفتم من فقط مریضم و افتادم گریه...

اومدم امروز اداره همه متاثرن...میگن کسی که این کارو کرده واقعا لعینه....جالبه خود معاون آموزشی هم زده زیرش و گفته من ننوشتم در صورتی که تو گزینش چند بار اسمش و آوردن.

می ترسم بخاطر بیماری اخراجم کنن

ببین من یه جا رو متوجه نمیشم 

بیماری شما مگه کمر نیست ک عمل کردید ؟! 

کسی رو برای عمل کمر اخراج نمیکنند 

محصوصا اگه کمیته پزشکی فرهنگینان تایید کرده و نامه داده بابت مرخصی بهتون 

مگه مورد دیگه ای پیش اومده 

2740
عزیزم چقدر همه چیز رو وابسته به کار میبینید حالا از کارتون اخراج بشید چه ربطی به زندگی زناشوییت داره ...

چون مریضم

چون با واقعیت و ببینم

چون چیزی به جز کار براش ندارم. بی فایدم

خواهر مرخصیم استعلاجی بوده... یعنی با تایید کمیسیون و پزشک متخصص اینا رفتن گفتن من تظاهر به بیماری ...

مگه میشه با این همه مدرک چرتای اونارو باور کنن؟

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
بله چون شغلم براش ملاک بوده اگر از کار بی کار شم آبروم میره کار تنها چیزی بود که باعث می‌شد احساس ...

یعنی علاقه ای نبود فقط بخاطر شغلتون باهاتون ازدواج کرد؟ 

عذر میخوام دلیل خاصی داشت قبول کنین این ازدواجو 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
خواهر مرخصیم استعلاجی بوده... یعنی با تایید کمیسیون و پزشک متخصص اینا رفتن گفتن من تظاهر به بیماری ...

وقتی پرونده پزشکیت هست  ازبیمارستانم استعلام بگیرن متوجه میشن که تظاهر نبوده چرا ناراحتی 

اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
مریضم خواهر راستش باید واقعیت و بپذیرم جز شغلم چیزی برای اون ندارم

مریض هستی خودتو درمون کن. نمیدونم محیط کار چی شده. ولی چند روز دیگه الکی هم شده بگو حالم بهتر شد.کسی برا مریضی آدم دل نمی سوزونه. 

این چه حرفیه تو میزنی؟!!!! چرا اینقدر خودتو دست کم میگیری. رو اعتماد به نفست کار کن‌. 

برا کار اگر میخواد همون بهتر که از زندگیت بره. 

عزیز من

این فقط یه شغله.اول این که با یه گزارش بدون دلیل که شما اخراج نمیشی.

همون گریه ای که اونجا کردی،کار سازه.تازه مدارک پزشکی هم تایید شده.

ولی گلم زندگی بالا و پایین زیاد داره.شغل که آخرین چیزیه که آدم خودش رو به اون وابسته بدونه.

رها کن این فکرها رو.قوی باش.وزودتر خوب شو که یه عده زورشون نگیره

2706