2752
2739

چقدر دلم شکست چقدر دلم شکست

امروز تو اداره آنقدر تحقیر شدم .هم حراست و هم رئیس من و مقصر دونستن....

خدایا مگه من حلال و حرام میرم نمیشه که این و نوشتن؟ مگه من واقعا مریض نبودم...

اومدم خونه الانم شوهرم این حرفو زد ..گفت شوخی کردم ولی کاملا جدی بود...حس خیلی بدی دارم.

اون همه تلاش به همین راحتی با ی گزارشی که دلیلی نداره داره به باد هوا میره

نمیتونم به زندگی ادامه بدم

خدا می دونه کی جوابش میاد...

دو روزه اشکم بند نیومده

مگه من خواستم مریض شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیشده

گزارش نوشتن به گزینش که من تظاهر به بیماری میکنم.حلال و حروم نمیشناسم...اینکه پرخاشگرم و اهانت کردم🥲 بی مدرک و دلیل

مستندات بیماریم و کامل دارم به گزینش هم گفتم هر دکتری میخواین بفرستین. تحقیق هم کردن دیدن حلال و حروم سرم میشه... 

بچه ها یبر معاون آموزش بهم گفت مفت خور منم داد زدم گفتم من فقط مریضم و افتادم گریه...

اومدم امروز اداره همه متاثرن...میگن کسی که این کارو کرده واقعا لعینه....جالبه خود معاون آموزشی هم زده زیرش و گفته من ننوشتم در صورتی که تو گزینش چند بار اسمش و آوردن.

2731
نفهمیدم چیشد لطفا توضیح بده عزیزم

گزارش نوشتن به گزینش که من تظاهر به بیماری میکنم.حلال و حروم نمیشناسم...اینکه پرخاشگرم و اهانت کردم🥲 بی مدرک و دلیل

مستندات بیماریم و کامل دارم به گزینش هم گفتم هر دکتری میخواین بفرستین. تحقیق هم کردن دیدن حلال و حروم سرم میشه... 

بچه ها یبر معاون آموزش بهم گفت مفت خور منم داد زدم گفتم من فقط مریضم و افتادم گریه...

اومدم امروز اداره همه متاثرن...میگن کسی که این کارو کرده واقعا لعینه....جالبه خود معاون آموزشی هم زده زیرش و گفته من ننوشتم در صورتی که تو گزینش چند بار اسمش و آوردن.

2740

یعنی چی از زندگیت میرم؟به خاطر کار؟وا

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
من که متوجه نشدم چی شده

اینجوری بخوای کار کنی .دو فردای دیگه تمام حقوق و باید خرج درد و مرضت کنی ها. همش غمباد میشه میزنه به اعصاب و قلب و معده ت. 

بعد مشکلات اداره رو بنداز پشت در. شوهرت چکار میخواد بکنه مثلا.

بعد مگه تو رو اون شوهرت برا کار گرفته که اینجوری شرمنده شی. چقدر خودتو کوچیک می‌کنی 

یعنی چی از زندگیت میرم؟به خاطر کار؟وا

بله

چون شغلم براش ملاک بوده

اگر از کار بی کار شم آبروم میره

کار تنها چیزی بود که باعث می‌شد احساس ارزشمندی کنم. بیماری زندگی من و گرفت

واسه همین یا باید خودم و بکشم یا برم یه جای دور زندگی کنم که هیچکسی نشناستم