2737
2734
عنوان

تحقیقات اطلاعات برای ازدواج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 126 پست
اره خواهرم نفوذش بیشتر از پلیسه ،اطلاعاتی عزیزم 🙄🚶‍♀️ اول باید از طرف اداره تایید بشم 🤦‍♀️😂 فک ...

این چه خواستگار اطلاعاتیه که هنوز نیومده تو میدونی اطلاعاتیه😐

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان سواله اسی رو کلا بد متوجه شدید  خواستگار اسی اطلاعاتی هست و تحقیق کردن این مدل افراد با ...

کسی که اطلاعاتی باشه حتی پدر مادرش هم نمیدونن شغلش چیه 

چطور اومده به استارتر گفته من اطلاعاتیم؟ 

اگه واقعا گفته من اطلاعاتی هستم، پس اون هیچییییی نیست ✌️

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
والا چیزایی که اسی میگه برا تعیین رهبر بعدیه ، سپاه دیگه انقدرم جزئی نیست😂😂😂

برگشتی تو، مگه خدافظی نکردی

کنکور چی؟؟

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
2742
این چه خواستگار اطلاعاتیه که هنوز نیومده تو میدونی اطلاعاتیه😐

🤷‍♀️میدونم دیگه اشناست از اقوامه

بعد کلا نمیدونم برای چی اکثرا میدونن راجب شغلش انگار بخش حساسی شاید نباشه دقیق در جریان نیستم تا همینجاش میدونم 

2740
اره متاسفانه یه سری دوستان بد متوجه شدن فک کردن تحقیقات محلی ساده رو میگم 😂💔 هیچی نگفتن والا منم ...

آره بخاطر شغلشه باید رعایت کنی 

وقتی کاری نکردی خیالت راحت 

چت کردن با دوستاتو کنترل نمیکنن ولی شنیدم روی گروه های مختلط حساسن اگه داری پاک کن، نی نی سایتت هم که گفتی با خط پدرته 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اره متاسفانه یه سری دوستان بد متوجه شدن فک کردن تحقیقات محلی ساده رو میگم 😂💔 هیچی نگفتن والا منم ...

من چیزی نمیدونم فقط پست های سیاسی مثلا تو اینستا لایک نکرده باشی و اینچیزا هم مهمه به نظرم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
🤷‍♀️میدونم دیگه اشناست از اقوامه بعد کلا نمیدونم برای چی اکثرا میدونن راجب شغلش انگار بخش حساسی شا ...

این مسخره بازیا چیه 

کسی که اطلاعاتی باشه نیم کثقال کغز نداره قایم کنه یعنی؟ 

اینجوریام نیست 

شاید به قول تو یه جای ساده ای چیزی باشه 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
کنترل شده برگشتم😂😂😂🤙 کنکور بد نبود ، ولی خب خوبم نبود

دو ماه دیگه میخوای دوباره کنکور بدی؟

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
طرف مامور اطلاعاته😐😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂دارم ب بعد از ازدواجت فکر میکنم😂😂😂😂😂😂😂😂😂

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
🤷‍♀️میدونم دیگه اشناست از اقوامه بعد کلا نمیدونم برای چی اکثرا میدونن راجب شغلش انگار بخش حساسی شا ...

ببین خواستگارت وزارت اطلاعات هست که میخواد ازت تحقیق کنه یا چی؟

S💫M
کسی که اطلاعاتی باشه حتی پدر مادرش هم نمیدونن شغلش چیه  چطور اومده به استارتر گفته من اطلاعاتی ...

اینو اکثرا اطرافیان میدونن حتما بخش حساسیش کار نمیکنه مثلا بخش ساده اداریش باشه واقعا درجریان این موضوع نیستم خودمم منم از اقوامه میدونم والا بگم چی 🚶‍♀️😂

2706