2752
2734
عنوان

تحقیقات اطلاعات برای ازدواج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 126 پست
مرسی گلم  والا منم متعجبم ولی ایشونو کلا اکثرا اطلاع دارن از شغلشون فکر کنم بخش اداری ساده کار ...

چطور باهم آشنا شدید ؟ مادرش شما رو معرفی کرده بود به پسرش یعنی خاستگارتون؟ اگر آره مادرش کجا باهاتون آشنا شده بود؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور باهم آشنا شدید ؟ مادرش شما رو معرفی کرده بود به پسرش یعنی خاستگارتون؟ اگر آره مادرش کجا باهاتون ...

تقریبا چند ماهی  هست خانواده ها اشنا شدن و با یکی از عضای خانوادشون وصلت خانوادگی داشتیم ایشون و خانوادشون اونجا منو دیدن دیگه نمیدونم خانوادشون پیشنهاد دادن منو بهش یا خودشون حرفی به خانوادشون زدن و اوناهم واسطه فرستادن که نظر مارو بدونن

تقریبا چند ماهی  هست خانواده ها اشنا شدن و با یکی از عضای خانوادشون وصلت خانوادگی داشتیم ایشون ...

درسته . پس همدیگرو دیده بودید آشنا شدید .چه جالب .

ان شاالله خوشبخت بشی عزیزم.

در نگاه اول عاشق شدی ؟ یعنی روز اولی ک دیدیش حس علاقه نسبت بهش پیدا کردی ؟ یعنی عشق در یک نگاه بود ؟؟

نپرسیدید درآمدش ماهانه چقدره؟ از پس زندگی بربیاد؟

2731
درسته . پس همدیگرو دیده بودید آشنا شدید .چه جالب . ان شاالله خوشبخت بشی عزیزم. در نگاه اول عاشق شد ...

مرسی عزیزم همچنین شما❤️🌱

نه من حس خاصی ندارم بهشون😅

چون تا شخصیت طرفمو نشناسم نمیتونم اوکی شم باهاش حتی اگه مثلا سطحی خوشم بیاد ولی عشق پیدا نمیکنم تا وقتی ادممو بشناسم از نظر شخصیتی ولی از حس اقا چیزی نمیدونم

نه نپرسیدم هموز صحبت نکردیم اول باید از سمت اداره تایید کنن بعد میرسیم صحبت کنیم راجب درامدشون دقیق نمیدونم اما اینجور شنیدم درامدشون کلا این شغل بالاست و از پس زندگی خوب برمیان