2733
2734
عنوان

تحقیقات اطلاعات برای ازدواج ؟

1018 بازدید | 126 پست

راجب چیا تحقیق میکنن میدونید؟

حجاب و اینا؟اخه من چادری نیستم بی حجاب نیستم اما باحجابم نیستم و انگار مسئله چادر مهمه 

سابقه سیاسی و کیفری هیچی نداریم کلا خانواده اروم و مذهبی داریم

بعد خط ایناهم کنترل میکنن والا میخوام فحشی چیزیم به دوستام بدم موندمه خجالت میکشم میگم شاید کنترل بشن 😂

چه مسائلی مهمه تو تحقیقاتشون اطلاع دارین راجب چیاست بهم بگین؟

والا ما درباره آقایون تحقیق کردیم 

تا حالا دختر ندادیم ب کسی😂

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
والا ما درباره آقایون تحقیق کردیم  تا حالا دختر ندادیم ب کسی😂

😂😂

من دیشب مجبور شدم پروف اینامو بردارم البته به من بود برنمیداشتم ولی مامانم گفت بردار اخه میگم من همینم که هستم افتاب پرست نیستم بخوام رنگ عوض کنم حقیقتم همینه اما میگن انگار تحقیق دارن میکنن بعضیا میگن فقط تحقیقات محلیه و اینا راجب خودتو خانوادتو سوابق سیاسی 

بعضیاهم میگن ممکنه گوشیتم کنترل کنن حالا خبری نیست ولی خب ادم معذبه دیگه

2740

فقط میپرسن این خانواده رو می‌شناسید!؟ دخترشون رو می‌شناسید؟ 

برادراش چجور آدمی هستن( منظور لات و لوت نباشن )

یا مثلا میخوان بدونن خانوادت توی محل یا توی ساختمون شر نباشن 

دخترشون چجور شخصیتی هست؟ 

شاید مثلا تا قبل آشنایی با نامزدت خیلی بد لباس بودی و جلف میگشتی ولی وقتی نامزد کردی پوششت رو با حجاب کردی. 

از این مسائل 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
😂😂 من دیشب مجبور شدم پروف اینامو بردارم البته به من بود برنمیداشتم ولی مامانم گفت بردار اخه میگم ...

نه بابا مگه پلیس میخاد تحقیق کنه ک انقدر جدی باشه😂😂

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
😂😂 من دیشب مجبور شدم پروف اینامو بردارم البته به من بود برنمیداشتم ولی مامانم گفت بردار اخه میگم ...

وای گوشی رو برای چی کنترل کنن 

راجب سیاست چرا تحقیق کنن اخه مگه میخوای استخدام دولتی بشی 😄😄

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
سرچ گوگل اینا چی  میترسم نی نی سایتمم کنترل کنن البته با خط به نام پدرمه بعید میدونم 😂🤦‍♀️

بیخیال بابا چقدر سختش میکنی 😁

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
وای گوشی رو برای چی کنترل کنن  راجب سیاست چرا تحقیق کنن اخه مگه میخوای استخدام دولتی بشی 😄😄

بخدا ، میخوهد استخدام سپاه بشه😂

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

دوستان سواله اسی رو کلا بد متوجه شدید 

خواستگار اسی اطلاعاتی هست و تحقیق کردن این مدل افراد با ما فرق داره 

اسی جان دقیقا راجع به چیزایی که گفتی تحقیق میکنن 

سیمکارت به اسم خودته؟ 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2706