2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما..... برای همه اینجوری نیستا ،من الان از صبح کلی جا رفتم‌آخر سر هم‌تصادف کردم الانم اومدم ماشین و گداشتم پارکینگ بیاد ببینه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2728

با جدیت کامل با شوهرت حرف بزن بگو این وضعیت منو ناراحت میکنه مگه من بچه ی 7 ساله هستم که اجازه ازت بگیرم.. من زن کاملی هستم و درست از اشتباهو تشخیص میدم

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
2740

بنظرم آدم وقتی ازدواج میکنه باید به نظر طرف مقابل احترام بزاره زن و مرد هم نداره مثلا اگه من جایی دوست نداشته باشم به شوهرم میگم نره آنم نمیره همیشه هر جا بره بهم اطلاع میده منم همیشه به نظرش احترام میزارم

بنظرم آدم وقتی ازدواج میکنه باید به نظر طرف مقابل احترام بزاره زن و مرد هم نداره مثلا اگه من جایی دو ...

اطلاع دادن با اجازه گرفتن فرق داره

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨

از نظر شرعی و قانونی هست ولی از نظر انسانی اجازه ما دست هیچ خری نیس😐🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706