2733
2734
عنوان

چقدر بده بی پولی

157 بازدید | 15 پست

میخواستم برم بینی مو عمل کنم

بعد از کلی تحقیق بالاخره رفتم مطب یه دکتر واس مشاوره

گفت دماغتون عمل نمیکنم قوز نداری افتادگی نداری انحراف نداری فردا هم میای میگی بعد عمل تغییر نکردم  

الان لبهام خیلی نازکه میگم برم ژل تزریق کنم شوهرم میگه راستشو بگو چرا میخوای تزریق کنی؟واسه اینکه دماغت خوب بنظر برسه؟  

یعنی بنظر دکتر دماغ من اوکی بود بنظر شوهرم نیست..

همونجا توی مطب یه نفر بهم گفت ژل تزریق کنی خوشگلتر میشی 

واقعا لبم نیاز داره

اما شوهرم نمیزاره

کاش خودم شاغل بودم

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مشکلت اعتماد به نفس نداشتنه نه بی پولی .

چه جالب

راس میگی

ولی شما از کجا متوجه شدی

لطفا اگر میتونید برای شادی روح پدر و مادرم صلوات بفرستید.اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم
2740
خدا پدر مادر دکتر تون رو بیامرزه  شما انگار باید یه کاری رو خودت انجام بدی نه؟؟😅

خخخخ خب واقعا فاصله لب و دماغم زیاده و اگه عمل میکردم شاید خیلی زشت میشدم.اما مشکل من تایید شوهرم که بنظر اون دماغم خوب نیست..

خودم حس میکنم ژل لب تزریق میکردم چهره م بهتر میشد

خب پول عمل دماغ از کجا میخواستی بیاری . ژل لب که در برابر عمل پولی نیست 

پول عمل بینی رو شوهرم حاضر بود بده پول ژل لب رو نه!!!

یعنی از عجایب روزگارم بخدا

از اونجایی که دکتر گفته خوبی .

نمیدونم چقد این اخلاقم طبیعیه

اما اگه شوهرم میگفت خوبی من حالم الان بهتر بود تا دکتر..

شوهرم الان برگشته میگه تو میخوای ژل تزریق کنی که عیب دماغتو پوشش بدی

پول عمل بینی رو شوهرم حاضر بود بده پول ژل لب رو نه!!! یعنی از عجایب روزگارم بخدا

خودت پس انداز کن یواشکی جور کن .‌پس انداز مخفی به درد این روزا میخوره . باز دمش گرم حاضر شده پول عمل بده شوهر من اصلا پول نمیده ولی من با پول پس انداز خودم رفتم فیلر خط لبخند زدم انقدم خوب شد .‌

خودت پس انداز کن یواشکی جور کن .‌پس انداز مخفی به درد این روزا میخوره . باز دمش گرم حاضر شده پول عمل ...

دمت گرم خیلیم خوب

خخخخ خب واقعا فاصله لب و دماغم زیاده و اگه عمل میکردم شاید خیلی زشت میشدم.اما مشکل من تایید شوهرم که ...

گلم ، شوهر گرامی تون مشکل داره ، مشکل از ظاهر شما نیست

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2706