2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

[QUOTE=337746490]سلام عزیزم خوبین ؟بچتون اشاره رو کی یاد گرفت ؟ الان صحبت میکنه ؟مشکلی نداره ؟ [/QUOT

سلام ممنونم بله از لحاط هوش کاملا سالمه الحمدالله

گفتارشم با گفتاردرمانی خیلی بهتره و کلمه هاش خیلی زیاد شدن

[QUOTE=337746490]سلام عزیزم خوبین ؟بچتون اشاره رو کی یاد گرفت ؟ الان صحبت میکنه ؟مشکلی نداره ؟ [/QUO ...

میشه باهاتون صحبت کنم ؟درمورد پسرم نگران اتیسم هستم خیلی حالم بده به جنون رسیدم کم اوردم بی کسم نمیدونم به کی پناه ببرم

[QUOTE=337746490]سلام عزیزم خوبین ؟بچتون اشاره رو کی یاد گرفت ؟ الان صحبت میکنه ؟مشکلی نداره ؟ [/QUO ...

عزیزم توروخدا فقط اینارو بهم جواب بده.اینکه وقتی 18/19ماهش بود و حرف نمیزد ایا مامان بابا میگفت؟و اینکه بله و نه رو با سر یا با زبون میگفت؟اخه پسر من اره و نه ام نمیکنه مثلا میگم اب میخوری هیچی نمیگه حتی با سر.و اگه بخواد دستشو دراز میکنه فقط.

بچتون علاقه به وسایل خاصی نداشت؟بچه من هرجا سیم شارژر و سشوار و جاروبرقی و سه راهی ببینه میفته دنبالش که سرگرم بشه باهاش.

میدونم خیلی سوال کردم ولی مطمئنم درکم میکنی خیلی حالم بده دعا کن برام.

2740
عزیزم توروخدا فقط اینارو بهم جواب بده.اینکه وقتی 18/19ماهش بود و حرف نمیزد ایا مامان بابا میگفت؟و ای ...

نگران نباش؛ به مرور که بزرگ بشع؛ همه چیش حل مبشه؛ البته باید کاردرمانی و گفتار بره؛ بهت قول میدم اتیسم نیست

عزیزم توروخدا فقط اینارو بهم جواب بده.اینکه وقتی 18/19ماهش بود و حرف نمیزد ایا مامان بابا میگفت؟و ای ...

اینو کسی بهت میگه که همه ی این راه رو تا الان رفته؛ شک نکن فقط بچت تاخیر داره همین

بله منم به شدتت حالم بد بود؛ خیلی بهبودی مبرم، کاردرمانی روشا

امیدوارم دلگرمی که به من دادی نور بشه بتابه به زندگیت.ممنونم‌.

الان 18ماهشه شروع کنم ببرم یا صبر کنم ؟شما اول دکتر مغز و اعصاب نبردین ؟مستقیم رفتین پیش کاردرمان ؟